Latarki myśliwskie LED

Znaleziono produktów: 14

Udane polowanie nie może odbyć się bez dobrej latarki myśliwskiej. Odpowiednie barwy świecenia mogą znacznie ułatwić łowy, ponieważ są niezauważalne przez zwierzęta. W naszej ofercie znajdują się zarówno latarki z kolorowymi filtrami, jak i tradycyjne, do których można oddzielnie dokupić specjalne soczewki. Dysponujemy także zestawami dla myśliwych, które zawierają wszelkie niezbędne do polowania akcesoria.

  1. Latarka Nitecore MH25GT

    Latarka Nitecore MH25GT

    349,00 zł (w tym VAT)
    EAN: 6952506402830, Liczba lumenów: 1000, Materiał wykonania: Aluminium, Kolor obudowy: czarny, Barwa światła: Biała naturalna, Kod Produktu: LAT/NITECORE-MH25GT, Ilość źródeł światła: 1, Maksymalny czas świecenia: 36, Zasięg światła: 452

Latarki myśliwskie LED

Warto wiedzieć, że latarka myśliwska led powinna posiadać konkretne funkcje. Na ich zakres składają się: wytrzymałość, długi czas pracy oraz odpowiednie barwy świecenia. Jeśli chodzi o ostanie wymienione zagadnienie – kolor zielony jest niemalże nie zauważalny przez zwierzęta. Dzięki temu unikniemy ryzyka ich spłoszenia. Dotyczy to nie tylko polowania, ale również fotografowania zwierząt po zmroku. Latarka led z zielonym filtrem umożliwi nam wykonanie zjawiskowych zdjęć.

Przydatna może okazać się również niebieska barwa świecenia. Latarka led z niebieskim filtrem to sprzęt użytkowany głównie przez policjantów. Ze względu na swoje zastosowania sprawdzić się może również jako ekwipunek myśliwego. Kolor niebieski pozwala uwidocznić m.in. ślady krwi. Oznacza to, że posiadając latarkę led z niebieską soczewką zyskujemy latarkę policyjną oraz latarkę myśliwską w jednym.

Pomocny podczas łowów okaże się także kolor czerwony. Latarka led z czerwonym filtrem to najlepsze co możemy sprezentować naszym oczom. Czerwone światło pozwala im przyzwyczaić się do ciemności oraz ułatwia czytanie danych np. z mapy. Z pewnością będzie to przydatne podczas ustalania trasy w lesie.

Latarki myśliwskie Fenix

Wybierając multifunkcjonalną latarkę Fenix wystarczy dokupić filtr zielony AOF-L, aby zyskać sprzęt idealny dla myśliwego. Nie jest on drogi, a może odmienić zwykły gadżet w latarkę myśliwską.

Z filtrem zielonym kompatybilna jest np. latarka Fenix TK22. Zaprojektowana z myślą o służbach mundurowych, nie zawiedzie również zwolenników nocnych łowów. Długi czas pracy pozwoli zapomnieć o wymianie baterii lub ładowaniu akumulatorów na okres wielu polowań. Latarka taktyczna led świeci z mocą 400 lumenów, a przy użyciu trybu Strobe lub Turbo osiąga jasność o sile 920 lumenów! Co więcej, zasięg światła wynosi 275 metrów, więc mamy pewność że nie przegapimy żadnej zwierzyny.

Z kolei klasa szczelności IPX8 stanowi gwarancję, że latarka Fenix TK22 nie zostanie uszkodzona nawet po zanurzeniu w wodzie do głębokości 2 metrów. Gdyby zalet było mało - latarkę myśliwską led można zamontować na broni oraz dokupić odpowiedni włącznik żelowy ułatwiający użytkowanie.

Latarki myśliwskie Ledlenser

Poszukując latarki myśliwskiej nie można zapomnieć o Ledlenser T2 QC. Nie ma potrzeby dokupowania filtrów, bo latarka led świeci aż w czterech kolorach! Światło białe, zielone, czerwone oraz niebieskie w zaledwie jednym urządzeniu to ogromna wygoda i oszczędność.

Jest to zdecydowanie jedna z najlepszych na rynku latarek myśliwskich. Ledlenser T2 QC posiada klasę szczelności IPX6, co oznacza że nie zagrozi jej nawet ulewny deszcz. Latarka policyjna led generuje światło o mocy 140 lumenów w zasięgu 25 metrów. W zestawie znajduje się pasek na rękę oraz komplet baterii.