Latarki taktyczne LED

Znaleziono produktów: 78

Gdy przychodzi do zakupu dobrej latarki taktycznej LED, wybór jest o wiele trudniejszy niż w przypadku modeli klasycznych. Musimy bowiem brać pod uwagę wiele czynników – jak na przykład poziom odporności urządzenia na upadki i uszkodzenia mechaniczne, możliwość użycia go do samoobrony albo to, czy wybrany przez nas model wyposażony jest w koronkę do wybijania szyb. Latarka taktyczna LED musi być bezwzględnie sprawna, wytrzymała i wygodna w użyciu niezależnie od okoliczności, w jakich po nią sięgamy. Jednym słowem – musi nieustannie dowodzić swojej przydatności zarówno w rękach policjanta czy żołnierza, jak i cywila pragnącego zabezpieczyć się przed ewentualnym zagrożeniem.

Strona

Latarki taktyczne LED – specjalistyczny sprzęt dostępny w Światłolux.pl

Sklep Swiatlolux.pl oferuje szeroki wybór latarek taktycznych wysokiej jakości. Starannie wybierane przez nas modele wykonane są z najlepszych komponentów, wyposażone w mocne diody oraz wzmocnione kolimatorem. Dzięki temu emitowane przez nie światło ma wyższą moc i jasność niż w przypadku zwykłych latarek ręcznych.

Wiele udostępnianych przez nas produktów posiada – obok podstawowych trybów pracy – takie funkcje jak możliwość nadania sygnału S.O.S. czy stroboskop służący do oślepiania napastników. Z kolei mocna obudowa i przełączniki zaprojektowane tak, by można było bezgłośnie ich używać, czynią z naszych latarek doskonałe narzędzia do samoobrony. Wysoki stopień szczelności gwarantuje, że urządzenie nie ulegnie zniszczeniu, gdy zostanie przypadkowo zalane lub wpadnie do wody –  dystrybuowane przez nas modele są na to odporne, zaś niektóre z nich zostały specjalnie zaprojektowane tak, by unosić się na powierzchni.

Nasza oferta obejmuje również latarki myśliwskie (latarka taktyczna do broni) – te posiadają wbudowaną szynę do montażu na broni lub obudowę dopasowaną do uniwersalnych uchwytów, które można kupić osobno.

Użyteczne dodatki do latarek taktycznych w sklepie Swiatlolux.pl

Wiele spośród modeli znajdujących się w naszej ofercie posiada dodatki w postaci kolorowych filtrów – czerwonego służącego do odczytywania map i danych bez potrzeby odzwyczajania wzroku od ciemności, niebieskiego, który pomaga dostrzec ślady krwi i potu czy zielonego, którego nie obejmuje spektrum widzenia dzikich zwierząt.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą – każda ze znajdujących się w niej latarek posiada wyjątkowe funkcje i parametry, które zostały wyszczególnione w opisie produktu.