Rabaty koszykowe

Oświetlenie stadionowe LED Arena

Znaleziono produktów: 36
Stadionowe Arena

Oświetlenie stadionowe Arena LED to rozwiązania dedykowane na oświetlenie obiektów sportowych, oraz wielkich przestrzeni występujących w przemyśle takich jak parkingi, bocznice kolejowe, tereny fabryczne, oświetlenie budynków, mostów.

Oświetlenie stadionowe Arena LED to rozwiązania dedykowane na oświetlenie obiektów sportowych, oraz wielkich przestrzeni występujących w przemyśle takich jak parkingi, bocznice kolejowe, tereny fabryczne, oświetlenie budynków, mostów.

Niezapomniane emocje dzięki lampom stadionowym LED

Spraw, że każde wydarzenie będzie wyjątkowe zarówno dla widowni na stadionie, jak również dla oglądających transmisję. A jeśli dodatkowo oświetlenie może zmniejszyć wysokość rachunków za energię oraz wpłynąć pozytywie na środowisko? Wybór jest jeden: wybierz oświetlenie stadionowe w technologii led! Lampa LED Arena i naświetlacz LED Arena sprawdzą się doskonale bez względu na to, czy jest to wydarzenie sportowe, czy rozrywkowe. Oświetlenie LED na stadionie uczyni to miejsce bezpieczniejszym. Gracze, kibice, artyści i fani będą mogli się czuć komfortowo. Ale nie tylko oni, ponieważ nasze lampy stadionowe LED Arena mają szersze zastosowanie. Jakie?

Zastosowanie oświetlenia stadionowego LED Arena

Oświetlenie stadionowe Arena LED cechuje się specjalnymi kątami świecenia i wysoką wydajnością. Wąskie kąty sprawdzą się doskonale przy iluminacji budynków, mostów czy bocznic kolejowych. Średnie zapewnią wysokie wartości luminancji dróg oraz parkingów, a kąt 90° oraz 120° zapewni wysokie natężenie oświetlenia na dworcach, lotniskach, halach sportowych czy produkcyjnych. Oświetlenie stadionowe Arena LED z powodzeniem może zastąpić przemysłowe lampy typu HighBay.

Lampy stadionowe LED Arena na Światłolux.pl

Decydując się na lampy LED Arena możesz liczyć na szereg korzyści. Przede wszystkim podniesiesz komfort uczestników i obserwatorów. Dodatkowo uatrakcyjnisz obiekt, które może się stać miejscem wielu wydarzeń. Wysoka jakość diod LED zapewni Ci zgodność z najnowszymi standardami, które zapewnią bezpieczeństwo podczas meczu, koncertu, jak również podczas przemieszczenia się po obiekcie. Ponadto czerp korzyści w energooszczędnej technologii LED i chroń środowisko. A to wszystko jest możliwe dzięki oświetleniu stadionowemu LED Arena.