Lampy liniowe - Oświetlenie LED

Znaleziono produktów: 29
Liniowe

Oświetlenie liniowe LED to produkty o bardzo zróżnicowanym zastosowaniu. Stanowią popularny wybór w wielu miejscach, do których między innymi można zaliczyć hale produkcyjne, sklepy wielkopowierzchniowe, jak i szkoły, laboratoria, witryny i punkty obsługowe. Wybór oświetlenia liniowego LED to postawienie na energooszczędne i wydajne źródła światła.

Co wyróżnia wszystkie dostępne u nas oprawy liniowe LED Greenie?

Każde z liniowych źródeł światła przechodzi rygorystyczne testy jakościowe zapewniając, że zakupione produkty będą świecić bez potrzeby wymiany przez wiele lat. Dodatkowo świetlówki LED w porównaniu z tradycyjnymi świetlówkami pobierają około 2-3 razy mniej energii, co przekłada się bezpośrednio na miesięczne koszty prowadzonego przedsiębiorstwa.

Oświetlenie liniowe LED na Światłolux.pl

Oświetlenie liniowe LED na Światłolux.pl ma zróżnicowane zastosowanie. Szeroka gama produktów jaką dla Was przygotowaliśmy sprawdza się zarówno w halach produkcyjnych, przemysłowych i hipermarketach, ale również w szkołach, salach gimnastycznych, laboratoriach, sklepach i witrynach. Ponadto tego rodzaju oświetlenie nie emituje żadnego promieniowania UV, wydziela minimalne ilości dwutlenku węgla, co powoduje, że świetlówki LED mają duże znaczenie dla ochrony środowiska. Wybierając lampy liniowe uzyskacie najlepszej jakości produkty w rozsądnej cenie. Kolejną z licznych zalet oświetlenia liniowego LED jest energooszczędność. Koszty inwestycji zwracają się już w czasie okresu gwarancyjnego. Dzięki długiej żywotności, świetlówki LED mogą efektywnie świecić bez potrzeby wymiany nawet od kilku do kilkunastu lat!