Lampy LED i oświetlenie Wooden Germany

Znaleziono produktów: 45
Wooden

Jak sama nazwa wskazuje, Wooden to marka zajmująca się tworzeniem produktów z drewna. Ekskluzywne drewniane lampy LED to wciąż nowość na rynku, ale grono fanów tego typu wyposażenia cały czas się zwiększa. Niemiecki producent tworzy całą gamę designerskich akcesoriów, mebli i lamp z drewna. Połączenie najwyższej jakości materiałów z dostosowaniem do opcji Smart Home to pewność idących w parze nowoczesności i idealnego wyglądu. Wyjątkowy charakter produktów Wooden nie tylko doda każdej przestrzeni uroku i elegancji, ale także sprawdzi się w domu oraz biurze. Designerskie lampy marki Wooden znajdują się wśród światowych liderów na rynku oświetlenia LED. Nastawienie twórców na ciągły rozwój sprawiło, że marka stała się wzorem do naśladowania dla innych producentów branży oświetlenia.

Inteligentne oświetlenie Wooden

Drewniane produkty Wooden to nie tylko piękno, ale również dodatkowe możliwości. Wszystkie komponenty niemieckiego producenta mogą być kontrolowane za pomocą darmowej aplikacji mobilnej. Nie jest potrzebne do tego połączenie z internetem, ponieważ lampy same generują swoją własną sieć WiFi. Ponadto, lampy LED Wooden generują spektrum światła zawierające ok. 16 milionów kolorów. Pozwala to na indywidualny dobór światła, które akurat pasuje do nastroju. Podstawowe, białe barwy światła obsługują przejrzyste ściemnianie bezpoziomowe.

Tylko dla najbardziej wymagających – lampy LED Wooden

Designerzy marki Wooden skupiają się na najmniejszych detalach tak, by klient był w pełni zadowolony z efektu, który da im drewniana lampa LED. Do produktów należą drewniane żyrandole, kinkiety z drewna, lampy stojące, kostki świetlne, a także najbardziej ekstrawaganckie pomysły: poręcze schodowe LED z drewna, szafki, a także duże, świecące panele naścienne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Wooden.