Naświetlacze zewnętrzne PIR i RGB LED

Znaleziono produktów: 3

Naświetlacze zewnętrze PIR i RGB to rewelacyjny wybór do oświetlenia budynków, tarasów i ogrodów. Naświetlacz RGB to źródło światła, które świeci w wielu kolorach i jest sterowany za pomocą dołączonego pilota. Nada się zarówno do tego, by oświetlić elewację budynku w niekonwencjonalny sposób, jak i do wszelkich innych zastosowań. Naświetlacze PIR i RGB korzystają przy okazji z technologii LED, a więc ich zużycie energii jest bardzo niewielkie, a poza tym są przyjazne dla środowiska dzięki niewydalaniu groźnych związków, a także co ważne – są w pełni biodegradowalne.

Naświetlacze PIR i RGB

Podwyższone klasy szczelności (IP) zapewniają działanie nawet w złych warunkach pogodowych – deszcz czy śnieg to dla nich żaden problem. Zatem nawet w jesienne dni Twój naświetlacz RGB i PIR może zapewniać klimat na podwórzu czy gdziekolwiek indziej. System PIR to wersja z wbudowanym czujnikiem ruchu i zmierzchu. Dzięki temu źródło światła uruchamia się tylko wtedy, gdy jest ciemno i w okolicy kilku metrów wykryje ruch. W sam raz do oświetlenia podjazdów, okolicy budynków albo rzadko uczęszczanych miejsc. Zastosowanie technologii LED to dodatkowy plus, który zapewnia niski pobór energii.

Naświetlacze LED dostępne na Światłolux.pl

W porównaniu z halogenowymi i klasycznymi naświetlaczami, to zdecydowanie lepszy wybór. Tylko technologia LED pozwala na multum barw światła. Ponadto możemy dowolnie sterować tym w jakiej temperaturze świetlnej lub barwie naświetlacz LED będzie pracował.
Poza tym wybór naświetlacza ledowego to pewność prostej i intuicyjnej obsługi, a do tego duża moc i energooszczędność – zdecydowanie większa niż przy rozwiązaniach klasycznych. Wszystkie rodzaje naświetlaczy w ofercie sklepu Swiatlolux.pl to najwyższej jakości produkty, które cechują się najlepszym wykonaniem, a także łatwością w montażu i obsłudze.