Oświetlenie liniowe LED LHS

Znaleziono produktów: 2

Oświetlenie liniowe LHS LED mają wszechstronne zastosowanie. Sprawdzą się zarówno w halach produkcyjnych, przemysłowych i hipermarketach, ale również w szkołach, salach gimnastycznych, laboratoriach, sklepach i witrynach. Dzięki ich zastosowaniu uzyskają Państwo najlepszej jakości produkty w rozsądnej cenie. Główną zaletą świetlówek LED jest ich energooszczędność.

Co wyróżnia oświetlenie liniowe LHS?

Oświetlenie liniowe LHS zostały zaprojektowane w trosce przede wszystkim o energooszczędność, ale także o środowisko. Doskonale dopasują się do zróżnicowanych warunków pracy i wszelkich potrzeb. Montaż oprawy liniowej LHS jest bardzo prosty i praktyczny. Lampy są na tyle uniwersalne, że można je wpuścić w sufit, podwiesić na linkach lub zamontować bezpośrednio na powierzchni. Dodatkowo wyróżnia je niski pobór prądu oraz szeroki kąt padania strumienia świetlnego. Co więcej, w naszej ofercie znajdziesz modele z dotykowymi włącznikami, które z powodzeniem sprawdzą się jako oświetlenie montowane bezpośrednio do mebli, witryn, regałów sklepowych i gablot.

Światłolux.pl - najlepsze oświetlenie liniowe LHS LED

Oświetlenie liniowe LHS LED to propozycja najwyższej jakości do przemysłu. Produkt charakteryzuje się wysoką jakością ale również energooszczędnością. Koszty inwestycji zwracają się już w czasie okresu gwarancyjnego, który trwa aż trzy lata. Dzięki długiej żywotności naszego produktu, świetlówki LED marki Greenie mogą efektywnie świecić bez potrzeby wymiany nawet od kilku do kilkunastu lat! Tego rodzaju oświetlenie nie emituje żadnego promieniowania UV, wydziela minimalne ilości dwutlenku węgla, co powoduje, że świetlówki LED mają duże znaczenie dla ochrony środowiska.