Latarki czołowe LED o dalekim zasięgu

Znaleziono produktów: 47

Latarki czołowe LED o dalekim zasięgu to urządzenie dla wymagających. Pozwalają one skutecznie oświetlać teren na nawet bardzo dalekie odległości co zwiększa nasz komfort i możliwości działania.

  1. Latarka czołowa Fenix HP16R 039-475

    Latarka czołowa Fenix HP16R 039-475

    439,00 zł (w tym VAT)
    Rodzaj Zasilania: AA x4 / Akumulator ARB-LP 3000 Li-Po, Liczba lumenów: 1700, Materiał wykonania: Aluminium, Tworzywo sztuczne, Ściemnianie: tak, Kolor obudowy: czarny, pomarańczowy, Barwa światła: Biała naturalna, Kod Produktu: 039-475, Ilość źródeł światła: 3, Maksymalny czas świecenia: 300, Zasięg światła: 260

Duży zasięg, ale wątki kąt strumień światła

Latarki LED o dużym zasięgu to modele, które potrafią oświetlić naprawdę sporą odległość, ale tylko wzdłuż wąskiego promienia światła emitowanego z latarki. Latarka LED na głowę o dużym zasięgu z pewnością sprawdzi się, jeśli potrzebujesz mieć cały czas wolne ręce, a technologia LED jest gwarancją długiej żywotności i ponadprzeciętnej wydajności. Latarki LED u dużym zasięgu są w stanie oświetlić nawet do kilkuset metrów! W naszej ofercie znajdziesz też jednak bardziej ekonomiczne modele, które idealnie nadają się do standardów warunków. Z kolei te bardziej zaawansowane są przeznaczone dla profesjonalistów i wszystkich tych, którzy mają wysokie wymagania względem latarek czołowych LED.

Latarki czołowe LED o dalekim zasięgu na Światłolux.pl

Latarki czołowe LED o dalekim zasięgu to oferta skierowana do wielu użytkowników. Mogą być pomocne rowerzystom, miłośnikom biegania, czy aktywnościom innym od tych jak żeglarstwo. Te bardzo praktyczne narzędzia wyprodukowane są w nowoczesnej technologii LED z myślą o sytuacjach, gdzie potrzebne jest silne źródło światła.