Latarki LED Mactronic

Znaleziono produktów: 113
Mactronic

Marka Mactronic to polski producent mobilnego oświetlenia LED, który istnieje na rynku od końca lat 80. XX wieku. Obecnie firma jest największym w Polsce oraz cenionym w Europie przedsiębiorstwem produkującym latarki. W jej ofercie znajdują się zarówno sprzęty dla profesjonalistów, jak i latarki do użytku codziennego.

Strona

Latarki Mactronic w sklepie Światłolux.pl

Latarki Mactronic to szeroka oferta zawierająca latarki ręczne, latarki czołowe, latarki do warsztatu oraz lampy campingowe led. Dzięki różnorodności funkcji oraz dobremu stosunkowi jakości do ceny każdy może znaleźć odpowiedni dla siebie sprzęt. Latarki Mactronic wykorzystują najnowocześniejsze technologie, a ich design oraz funkcje nie odbiegają od zagranicznych marek.

Lampa rowerowa Mactronic Wall'e

Poszukując odpowiedniego oświetlenia rowerowego warto zwrócić uwagę na latarki Mactronic. Popularna lampa rowerowa led Wall'e wyposażona została w dwie czerwone diody oraz system soczewkowy, który oddaje światło widoczne z odległości 1 kilometra. Lampa rowerowa ma trzy tryby do wyboru: dwa pulsacyjne oraz jeden normalny. Dzięki specjalnej szybce zapewniona została lepsza widoczność z boku. Szczelność IPX4 pozwala na użytkowanie lampy led podczas przejażdzek w deszczu.

Lampa na rower Mactronic Scream

Jeśli zależy nam na znalezieniu mocniejszego oświetlenia rowerowego warto sprawdzić Mactronic Scream. Ta latarka rowerowa świeci z mocą aż 500 lumenów i jest szczelna w klasie IP65 - to oznacza, że nie uszkodzi jej pył, kurz ani deszcz. Pięć trybów pracy, w tym Strobe i S.O.S., to doskonała okazja do zarządzania pozostałym czasem pracy oraz jasnością. Co więcej, wyciągając lampę rowerową z uchwytu zyskujemy latarkę ręczną led - w ten sposób w cenie jednego gadżetu, otrzymujemy aż dwa.