Lampa solarna LED LS20

Znaleziono produktów: 15

Lampa solarna LS20 LED to świetnie sprawdza się jako oświetlenie uliczne. W tym zastosowaniu jest to propozycja niezwykle energooszczędna i wydajna. Lampa solarna LS20 LED to innowacyjne rozwiązanie oświetleniowe dla tych miejsc, gdzie nie jest możliwe doprowadzenie przewodów zasilających z instalacji elektrycznej. Są oddalone od źródła zasilania miejsca, szczególnie częste w małych miejscowościach lub na wsiach.

Lampa solarna LS20 LED - najlepsze propozycje na Swiatlolux.pl

Lampa pracuje całkowicie autonomicznie, zamontowane w niej czujniki umożliwiają efektywne wykorzystanie zgromadzonej energii, kiedy jest potrzebna. Zintegrowany w lampie akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy przy pełnym naładowaniu zapewnia od 8 do 10 godzin świecenia przy pełnej mocy lampy. Panel solarny LS 20 może być pracować pod dowolnym kątem.

Zastosowanie lampy ulicznej LED, którego się nie spodziewasz

W tej kategorii oferujemy żarówki i oprawy o stosunkowo dużej mocy, emitującej intensywne światło o szerokim zasięgu. Mogą one być montowane w lampach na ulicy, w parku lub w ogrodzie, a także w oświetleniu hali fabrycznej, magazynu lub innych pomieszczeń przemysłowych. Właściwe oświetlenie zapewni doskonałe warunki pracy, a w przypadku lamp ulicznych - wpłynie na jakość bezpieczeństwa użytkowników dróg.

Naturalna barwa światła lampy ulicznej LED - to możliwe!

Główną zaletą naszych lamp przemysłowych i ulicznych jest to, że emitują one światło białe naturalne, które jest bardzo zbliżone do światła dziennego. Dzięki światłu naturalnemu otoczenie postrzegane jest jako jaśniejsze, a kolory są bardziej intensywne. Oprócz tego zwiększa się poczucie bezpieczeństwa, ponieważ lepsze światło przyczynia się do zwiększenia widoczności na drogach, umożliwiając kierowcom obserwowanie ruchu na poboczu.
Światło naturalne wpływa również na lepszą jakość nagrań miejskiego monitoringu. Większość ludzi preferuje ten rodzaj światła także ze względu na to, że jest ono przyjemniejsze dla oka. Ludzie lepiej czują się, pracując przy świetle naturalnym, które idealnie oddaje rzeczywistą kolorystykę otoczenia.