Lampy LED i oświetlenie Axo Light

Znaleziono produktów: 95
Axo Light

Lampy marki Axo Light charakteryzują unikalne kształty oraz niebanalny wygląd. Elementy oświetleniowe Axo Light powstają ręcznie w warsztacie firmy w Wenecji. Manualne wykonanie wpływa na unikalność każdego modelu lampy. Każdy projekt jest więc wyrazem ciężkiej pracy kierowanej pasją do piękna designerskiego oświetlenia. Wszystkie zamówienia są realizowane indywidualnie, a produkty wykonywane z wielką dokładnością i precyzją. Axo Light nie jest jedynie koleją włoską firmą oświetleniową. Projekty marki wyróżnia design, którego nie sposób jest pomylić z inną marką. Firma współpracuje z cenionymi artystami jak np. wielokrotnie nagradzany Karim Rashid - projektant sztuki użytkowej. Oryginalne projekty Axo Light pojawiają się na rynku od lat 90 XX w., każdy produkt jest projektowany, opracowywany, testowany i ręcznie składany w laboratorium firmy w Wenecji zapewniając najwyższą jakość.

Zalety lamp Axo Light

Lampy Axo Light powstają ręcznie, dzięki czemu producenci dokładają wszelkich starań, aby były one wykonane bardzo dobrze i przy tym w oparciu o wysokiej jakości materiały. Dodatkowo marka dba o to, aby projekty lamp designerskich Axo Light były unikalne i wzbogacały zarówno wnętrza futurystyczne, jak i klasyczne, dzięki swojej funkcjonalności i uniwersalności. 

Gdzie można zamieścić elementy designerskie Axo Light?

Lampy designerskie Axo Light nadadzą się do wszelkich wnętrz. Idealnie wpasują się w kompozycje nowoczesne, jak i w aranżacje klasyczne. Lampy Axo Light można wykorzystać w kuchniach, jadalniach, ale także w salonach. Nowoczesne lampy o ciekawiej fakturze będą dobrze wyglądać powieszone w grupie lub z dobrze znanymi z dawnych lat, lampami-kokonami.

Kierunek rozwoju marki

Docelowa baza klientów Axolight dotyczy bardzo wymagających środowisk spośród 90 krajów i regionów. Marka do każdego zadania podchodzi indywidualnie, oferując spersonalizowane produkty i usługi. Axolight wytwarza produkty poprzez przetwarzanie różnorodnych materiałów, takich jak metal, szkło i bibuły. Rok 2018 był debiutem lampy Jewel - pierwszego produktu Axolight wykonanego z przetworzonego nylonu, włókna szklanego i aluminium. Produkty Axolight powstają w zgodzie z międzynarodowymi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa i ochrony środowiska.