Zastosowania do latarek LED

Znaleziono produktów: 165
Zastosowanie

W ofercie sklepu Światłolux.pl znajdziesz szeroki wybór latarek o różnorodnych funkcjach i zastosowaniach. Współpracujemy z gigantami rynku oświetlenia mobilnego, producentami niezawodnych i wielofunkcjyjnych latarek: Olight, Maglite, Ledlenser, Mactronic czy Fenix to tylko niektóre z dystrybuowanych przez nas marek.

Różnorodne zastosowania latarek LED

Posiadamy latarki akumulatorowe, latarki na baterie, a także wygodne w użyciu latarki do warsztatu (wśród nich latarki czołowe i takie wyposażone w magnes pozwalający zamocować urządzenie np. na dachu samochodu). Oferujemy również eleganckie latarki długopisowe i kieszonkowe (do wygodnego i nieobciążającego noszenia przy sobie), a także latarki brelokowe, które można przypiąć do kluczy.

Latarki na outdoor, latarki taktyczne i latarki policyjne

Ponadto znajdą Państwo u nas latarki sportowe i na outdoor – takie jak czołówki doskonale przystosowane do wspinaczki wysokogórskiej lub wyprawy w trudny teren, latarki rowerowe i lampy biwakowe, a nawet latarki dla nurków.

Oferujemy również oświetlenie specjalistyczne, takie jak cechujące się wytrzymałą obudową i wysoką szczelnością latarki taktyczne i latarki policyjne, a także reflektory LED i szperacze.

Znajdą u nas Państwo także latarki strażackie opatrzone certyfikatem Ex ATEX poświadczającym o bezpieczeństwie użytkowania w warunkach zagrożenia wybuchem lub pożarem – przeznaczone dla służb mundurowych i pracowników ochrony.

Posiadamy w ofercie latarki myśliwskie wyposażone w liczne barwne filtry świetlne, idealne na polowanie lub na bezkrwawe safari.