Black Week

Lampy LED Nowodvorski

Znaleziono produktów: 689
Nowodvorski

Firma Nowodvorski działa nieprzerwanie od 1994 roku. To, co z początku było zaledwie niewielkim rodzinnym interesem, obecnie rozwinęło się w prężnie funkcjonujący biznes zatrudniający setki pracowników, którzy od prawie ćwierć wieku nie ustają w wysiłkach dostarczenia Wam jak najszerszej oferty najwyższej jakości oświetlenia, doskonale dopełniającego zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne wnętrza. Ponad ćwierćwiecze obecności na rynku sprawiło, że marka Nowodvorski stała się jednym z liderów oświetlenia, która zasłynęła na świecie jako prekursor innowacji we wzornictwie przemysłowym oświetlenia. Nowodvorski stale udoskonala swoje produkty, aby przekraczać nawet najwyższe oczekiwania swoich klientów i być gwarantem jakości stojącej za marką. Z kolei dzięki swojej ciężkiej pracy i długoletniemu doświadczeniu, marka stała się wzorem do naśladowania dla innych producentów branży oświetlenia.

Lampy Nowodvorski

Asortyment marki Nowodvorski obejmuje ponad 1,5 tysiąca różnych lamp do salonu, lamp do kuchni, lamp do sypialni i jest nieustannie powiększany w celu sprostania wciąż zmieniającym się i ewoluującym wymaganiom i potrzebom konsumentów. Gwałtowny rozwój firmy nie sprawił jednak, że zatraciła ona swoje pierwotne credo. Jako że jedną z najważniejszych dla nich wartości od zawsze było zaufanie i tworzenie nierozerwalnych więzi, większość pracowników – jak sami informują na swojej oficjalnej stronie – to sprawdzeni ludzie, zatrudnieni od wielu lat.

Dzięki temu ich fachowa wiedza oraz doświadczenie wciąż mogą stanowić filary jakości i rzetelności firmy, tym samym zaś – podwaliny jej sukcesu. To wszystko skutkuje powstaniem stylowego oświetlenia do domu.

Lampy do salonu Nowodvorski w sklepie Światłolux.pl

Stale poszerzająca się oferta Nowodvorskiego jest również dziełem zatrudnionych w firmie specjalistów, którzy przeprowadzają nieustanny research dotyczący najnowszych trendów, a także obmyślają i poszukują coraz to nowych rozwiązań technologicznych i designerskich. To za ich sprawą tworzone przez firmę wyjątkowe kolekcje takie jak lampy Classic, Modern, Spotlights czy Bent Glass Lamps cechuje najwyższa jakość, a także różnorodność oferowanej stylistyki dającej szerokie możliwości w dziedzinie aranżacji wnętrz.

Zaufana marka

Uniwersalny charakter produktów marki Nowodvorski sprawia, że idealnie sprawdzają się zarówno w domu oraz biurze, dodając przestrzeni uroku i elegancji. Nacisk na jakość sprawia, że jakiegokolwiek wyboru dokona klient to może być pewien, że wybrał produkt dopasowany do jego realnych potrzeb. Właśnie dzięki prężnej wyobraźni, determinacji oraz skrupulatności, Nowodvorski zdobył zaufanie klientów, a marka jest synonimem sprawdzonego i zaufanego brandu.