Zewnętrzne naświetlacze Professional LED

Znaleziono produktów: 22

Reflektory Professional to przykład tego, jak wiele różnych zastosowań ma oświetlenie LED. Te wysokiej klasy lampy led posiadają wbudowane diody o mocy sięgającej nawet kilkudziesięciu watów (porównywalną do kilkuset watów żarówki halogenowej). To z kolei przekłada się na oszczędność energii, w związku z którą koszt zakupu naświetlacza może zwrócić się nawet po kilku miesiącach użytkowania - nie wspominając o wszystkich oszczędnościach wygenerowanych w ten sposób w ciągu wszystkich lat korzystania z tego oświetlenia.

Naświetlacz LED Professional

Naświetlacze LED Professional posiadają bardzo wiele zastosowań. Mogą na przykład być używane do oświetlania dużych powierzchni, takich jak parki, ogrody czy miejsca do parkowania. Często są umieszczane na fasadach budynków, skąd oświetlają wejście główne lub okna budynku.

Naświetlacze led Professional doskonale poradzą sobie także w dużych halach produkcyjnych lub jako oświetlenie wielkich billboardów. Konstrukcja obudowy i specjalne stelaże umożliwiają wygodne ustawienie kąta padania światła stosownie do preferencji. Pamiętajmy, że czas pracy ledowych naświetlaczy może wynosić nawet 50 tysięcy godzin!

Naświetlacze LED na Światłolux.pl

Obudowy naszych naświetlaczy led posiadają wysoką klasę szczelności i wykonane są z najwyższej jakości materiałów takich jak szkło, metal oraz lekkie i wytrzymałe tworzywo sztuczne. Dzięki temu zarówno diody, jak i okablowanie czy cała konstrukcja wewnętrzna mają zapewnioną najwyższą ochronę, a naświetlacze Professional LED mogą być używane na świeżym powietrzu bez względu na warunki atmosferyczne. Dodatkowo dostępne u nas naświetlacze LED zawierają najwyższej klasy podzespoły produkowane przez gigantów światowego oświetlenia takich jak Meanwell, Bridgelux czy Epistar. W naszej ofercie dostępne są zarówno naświetlacze LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu, jak i klasyczne.