Lampy przemysłowe HighBay LED

Znaleziono produktów: 34
Lampy HighBay LED

Lampy przemysłowe LED Greenie HighBay są doskonałym zamiennikiem lamp zawierających sodowe lub metahalogenkowe źródła światła. Wyglądają prawie identycznie, różnią się jedynie elementem świetlnym, jakim są niesamowicie wydajne diody światowej klasy producentów - CREE oraz Bridgelux. W naszej ofercie posiadamy trzy serie lamp: HighBay Hightech, HighBay Professional, HighBay Standard.

Profesjonalne produkty typu Highbay - dlaczego warto?

Lampy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby oferować jak najlepsze parametry świetle w trudnych warunkach przemysłowych. Wszystkie serie idealnie sprawdzą się w halach magazynowych, przemysłowych, produkcyjnych, supermarketach i dużych obiektach sportowych, czyli wszędzie tam, gdzie potrzebne jest światło zamontowane na dużych wysokościach.

Przemysłowe lampy LED Greenie Polska na Światłolux.pl

Greenie Polska posiada w ofercie różne oprawy przemysłowe LED HighBay. Znajdziesz u nas serię HighBay Flat, Linear, HighTech, Standard oraz Professional. Dlaczego warto wybrać Highbay od Greenie? To nowoczesne oprawy led, które skutecznie zastąpią stare, nieekonomiczne lampy wyładowcze. Co ważne, wszystkie lampy przemysłowe LED z serii HighBay posiadają Certyfikat Politechniki Warszawskiej, który potwierdza wydajność świetlną oraz najlepsze parametry lampy. Dodatkowo HighBaye Greenie spełniają wszelkie normy fotobiologiczne i posiadają aż 5-letnią gwarancję od producenta.

Zalety z modernizacji na oświetlenie LED w Twoim przemyśle

Oświetlenie LED w przemyśle to najlepszy wybór, ponieważ zapewnia odpowiednią moc światła i jasność, która nie męczy oczu pracowników a pozwala na sprawną pracę nawet w ciężkich warunkach. Dodatkowo ledowe oświetlenie przemysłowe jest energooszczędne i przyjazne środowisku. W krótkim czasie po inwestycji w oświetlenie led dla przemysłu zobaczysz, jak szybko urosły Twoje oszczędności, dzięki niższym rachunkom za prąd.