HighBay UFO LED

Znaleziono produktów: 13

Lampy przemysłowe typu HighBay UFO LED HBFM są wyjątkowo szczelne, co jest niezwykle istotne dla fabryk o z podwyższoną wilgotnością powietrza. Wyposażono je w radiatory dobrze odprowadzające ciepło oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne obudowy. Dlatego te ledowe oprawy świetnie poradzą sobie w magazynach żywności, chłodniach i większych manufakturach. Sprawdzą się również na krytych obiektach sportowych. Produkt występując w różnych wersjach oferuje między innymi wybór między całkowicie przezroczystym, a matowym kloszem, który będzie łagodził zbyt silne światło.

Lampy przemysłowe Highbay UFO LED HBFM - dlaczego warto?

Pojedyncza lampa Highbay UFO LED HBFM oferuje jasność od 14 000 do 348000 lumenów oraz moc od 100 do 250-watów. Oznacza to, że już kilka lamp jest w stanie dobrze oświetlić całkiem pokaźny obszar hali produkcyjnej lub magazynu. Ledowe lampy przemysłowe Greenie HighBay UFO LED HBFM w zależności od wybranych przez klienta parametrów mogą generować oszczędności rzędu 517 do nawet 1200 zł rocznie w porównaniu z oprawami metahalogenowymi. Nasze lampy przemysłowe led posiadają od 160 do 630 diod w zależności od modelu. Posiadają wysoki wskaźnik CRI odwzorowania barw >80 (dla światła słonecznego wynosi on 100). Oferują one ponadto temperatury barwowe światła: białą naturalną – sprawdzającej się w większości naszych realizacji lub zimną białą – stosowaną, gdy potrzeba wyjątkowo mocnego światła do specjalnych zadań.

Highbay to profesjonalne produkty, które spełnią Twoje oczekiwania

Lampy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby oferować jak najlepsze parametry świetle w trudnych warunkach przemysłowych. Wszystkie serie idealnie sprawdzą się w halach magazynowych, przemysłowych, produkcyjnych, supermarketach i dużych obiektach sportowych, czyli wszędzie tam, gdzie potrzebne jest światło zamontowane na dużych wysokościach.

Trzy powody dla których warto wybrać oświetlenie przemysłowe LED

Oświetlenie LED w przemyśle to najlepszy wybór, ponieważ zapewnia odpowiednią moc światła i jasność, która nie męczy oczu pracowników a pozwala na sprawną pracę nawet w ciężkich warunkach. Dodatkowo ledowe oświetlenie przemysłowe jest energooszczędne i przyjazne środowisku.