Żarówki LED Abigali

Znaleziono produktów: 4
Abigali

Żarówki dekoracyjne LED Abigali to nowatorskie i designerskie spojrzenie na oświetlenie. Filamentowe żarówki to przykład, że żarówki ozdobne mogą mieć wszystkie cechy energooszczędnego oświetlenia LED, a jednocześnie stylowo i elegancko wyglądać. Żarówki ozdobne Abigali to dekoracyjne źródła światła, które sprawdzą się jako uzupełnienie lamp bez kloszy lub idealny dodatek do lamp w stylu retro.

Żarówki ozdobne LED Abigali w stylu retro

Abigali to młoda marka, która ma w ofercie praktyczne i funkcjonalne żarówki LED utrzymane w charakterze retro. Eleganckie i stylowe żarówki designerskie zapewniają światło ciepłe, które tworzy wyjątkową atmosferę. Filamentowe żarówki LED dekoracyjne i ozdobne Abigali z uniwersalnym gwintem E27 występują w różnych wielkościach i kształtach do wyboru, dzięki czemu pasują do wielu opraw.

Dekoracyjne żarówki LED - energooszczędne i stylowe

Designerskie żarówki LED Abigali posiadają wszystkie zalety technologii led. Niska moc, wysoka wydajność świetlna i przyjemne dla oczu światło białe ciepłe to zalety, dzięki którym żarówki dekoracyjne idealnie sprawdzą się jako stylowe oświetlenie domu. Żarówki LED Abigali mogą wisieć na kablu lub być wkręcone wewnątrz abażura do lampy.