Latarki LED Olight

Znaleziono produktów: 42
Olight

Olight to międzynarodowe przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją wysokiej jakości oświetlenia mobilnego. Powstało w 2006 roku i przez cały czas rozwija swoje technologie. Latarki Olight cechują się ogromną ilością funkcji i świetnym stosunkiem ceny do jakości. Charakterystyczna kolorystyka pozwala zauważyć je pośród innych latarek LED.

  1. Latarka Olight Javelot Pro

    Latarka Olight Javelot Pro

    799,00 zł (w tym VAT)
    Rodzaj Zasilania: Dwa akumulatory 18650, EAN: 6972378120069, Liczba lumenów: 2100, Materiał wykonania: Aluminium, Ściemnianie: tak, Kolor obudowy: czarny, Barwa światła: Biała naturalna, Kod Produktu: JAVELOT-PRO, Ilość źródeł światła: 1, Maksymalny czas świecenia: 192, Zasięg światła: 1080

Latarki Olight

W asortymencie sklepu Światłolux.pl znajdziesz wiele rodzajów latarek marki Olight. To latarki ręczne, latarki czołowe, latarki kątowe, latarki na broń czy reflektory.
Olight prowadzi kilka linii latarek ledowych. Jedną z nich jest linia M, która słynie z wysokiej wytrzymałości.
Dla osób, które poszukują naprawdę mocnego źródła światła, producent stworzył produkty SR z jasnymi diodami i reflektorami. Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości, łatwej obsługi i niewielkich wymiarów – tutaj pojawia się Olight S Baton.

Latarka Olight S1 Baton

Technologia LED wykorzystywana w latarkach marki Olight pozwala na długie świecenie przy bardzo niewielkim zużyciu energii pochodzącej z baterii lub akumulatorów. To też plus związany z ochroną środowiska. W naszej ofercie znajdziesz zarówno latarki sportowe jak i latarki campingowe.

Najpopularniejszym modelem jest latarka Olight S1 Baton. Mały rozmiar to tylko pozory. Latarka LED posiada ogrom funkcji, które przydadzą się nie tylko podczas codziennych aktywności, ale i w bardziej wymagających sytuacjach. 500 lumenów jasności jest w stanie rozświetlić otoczenie w zasięgu 118 metrów. Nie trzeba się martwić o wytrzymałość latarki led - dzięki obudowie z anodyzowanego aluminium lotniczego przetrwa ona upadki z wysokości 1,5 metra oraz zanurzenia w wodzie do głębokości 2 metrów.

5 trybów pracy umożliwia dostosowanie poziomu jasności do oświetlenia naturalnego. Latarka Olight S1 Baton wyposażona została również w tryb specjalny - Strobe - który jest w stanie oślepić agresywne zwierzęta lub napastników.

Wśród innych bardzo przydatnych dodatków należałoby wymienić magnes oraz stalowy klips. Z kolei wyłącznik czasowy pozwoli zaplanować wyłączenie latarki led i ułatwi zarządzanie energią. Latarka Olight S1 Baton ma bardzo atrakcyjną cenę, znacznie niższą niż latarki innych marek, które posiadają znacznie mniej funkcji.