Oświetlenie rowerowe LED

Znaleziono produktów: 24
Oświetlenie rowerowe

Prawdziwy zwolennik kolarstwa z pewnością nie wyobraża sobie udanej przejażdżki bez profesjonalnego oświetlenia. Jest ono niezbędne do utrzymania komfortu jazdy oraz zapewnienia bezpieczeństwa na drodze. W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno lampy rowerowe przednie, lampy rowerowe tylne jak i zestawy. Nowoczesne lampy na rower posiadają energooszczędne diody LED zapewniające jasny strumień światła i niewielkie zużycie energii. Dostępne są modele o dalekim oraz bliskim zasięgu świecenia.

Lampy LED na rower na Światłolux.pl

Starannie wyselekcjonowaliśmy dostępne na rynku lampy rowerowe, tak aby w sklepie znalazły się tylko sprawdzone modele renomowanych marek. Asortyment w tej kategorii stanowi odpowiedź na potrzeby miłośników kolarstwa. Dostępne modele to akumulatorowe latarki led oraz bateryjne latarki led do zamontowania na kierownicy lub sztycy.

Nasze wskazówki, które lampy rowerowe LED warto wybrać

Niektóre z nich, takie jak np. lampa rowerowa Mactronic, posiadają światło czerwone. Posiadamy zarówno jednostki o większej mocy świecenia (1800 lumenów – Fenix BC30), jak i nieco słabsze dla mniej wymagających (300 lumenów – Mactronic Citizen). W przypadku lamp rowerowych, niezwykle istotny jest czas pracy baterii / akumulatora. Żaden kolarz nie chce utracić źródła światła podczas przejażdżki. Lampa rowerowa Mactronic Scream oraz Citizen mogą świecić nieprzerwanie przez 60 godzin, a model Noise XTR 41 godzin.