Naświetlacz przemysłowy LED Gasoline

Znaleziono produktów: 5

Duże powierzchnie, gdzie przechowuje się znaczne ilości towaru oraz wszelkie hale produkcyjne wymagają specjalistycznego oświetlenia wysokiej jakości światła takie jak naświetlacz przemysłowych LED Gasoline. Od niego zależą warunki pracy załogi, jej koncentracja i sprawność wykonywania zadań. Poważne przedsiębiorstwo nie może pozwolić sobie na straty spowodowane niekorzystnymi warunkami pracy. Rozwiązanie tego problemu przychodzi ze strony specjalnej oprawy dla przemysłu takiej Highbay LED Gasoline.

Naświetlacz przemysłowy LED Gasoline - dlaczego warto?

Naświetlacze przemysłowe LED Gasoline to wydajne lampy przemysłowe LED o wysokich parametrach, które skutecznie zastąpią stare, nieekonomiczne lampy wyładowcze. Posiada ona konstrukcję pozwalającą na zawieszenie na nisko sklepionych sufitach o kącie rozsyłania światła wynoszącym od 90 do 120 stopni, który można dostosować do wysokości konkretnego pomieszczenia.

Zastosowanie naświetlacza LED Gasoline Greenie

Naświetlacz przemysłowy stanowi doskonałe rozwiązanie jako oświetlenie dużych przestrzeni. Świetnie sprawdzi się jako oświetlenie hali produkcyjnej, parkingów, małych stacji benzynowych. Naświetlacz LED Gasoline od Greenie to doskonały wybór, który zwiększy bezpieczeństwo osób pracujących w przemyśle. Stałe napięcie, które jest wykorzystywane do zasilania oświetlenia bardzo rzadko bywa przyczyną spięć i zwarć. Oznacza to, że prawdopodobieństwo np. wybuchu jest zdecydowanie niższe w porównaniu do tradycyjnych opraw. Dodatkowo diody LED nie nagrzewają się i cały czas emitują intensywne światło, które jednocześnie jest przyjazne dla oczu.

Na Światłolux.pl znajdziesz najwyższej klasy oświetlenie do przemysłu

Oświetlenie LED w przemyśle to najlepszy wybór, ponieważ zapewnia odpowiednią moc światła i jasność, która nie męczy oczu pracowników a pozwala na sprawną pracę nawet w ciężkich warunkach. Dodatkowo ledowe oświetlenie przemysłowe jest energooszczędne i przyjazne środowisku.