Latarki LED Nitecore

Znaleziono produktów: 75

Nitecore to jeden z wiodących producentów latarek na świecie. Siła marki drzemie w zespole złożonym z pasjonatów, którzy nieustannie wzbogacają i aktualizują swoją wiedzę w dziedzinie najnowszych technologii dotyczących oświetlenia mobilnego. Ich praca i zaangażowanie przynoszą efekty w postaci wysokiej jakości produktów obsypywanych licznymi nagrodami (np. nagroda China Outdoor Industry HC50 w 2013r. czy Złote Zwycięstwo ISPO CR6 w 2014 r.). To właśnie oni wsławili się między innymi stworzeniem pierwszej na świecie latarki AA wyposażonej w technologię Infinite Variable Brightness.

Strona

Latarki Nitecore - sklep Warszawa

Oferta marki obejmuje szeroki wachlarz latarek LED zaprojektowanych z myślą o przedstawicielach różnorodnych zawodów wymagających dobrej jakości oświetlenia mobilnego, a także o licznych rodzajach aktywności, w jakie angażują się Klienci na całym świecie.

Oznacza to, że każdy z Was znajdzie tu dla siebie wysokiej jakości sprzęt idealnie dopasowany do konkretnych potrzeb.

Wytrzymałe i wysokiej jakości latarki LED Nitecore

Latarki Nitecore wyróżniają się wysoką sprawnością i długim czasem pracy. Niektóre modele latarek led potrafią świecić nieprzerwanie przez tysiące godzin. Inne z kolei oferują niezwykle jasny strumień światła.

Spośród dostępnych modeli każdy może wybrać coś dla siebie. Znajdziecie tu więc Państwo latarki policyjne led (np. latarka Nitecore P30) czy wyjątkowe latarki myśliwskie (latarka Nitecore MH25GT), a także nieduże, wygodne latarki brelokowe mogące pełnić funkcję breloczka do kluczy (latarka Nitecore Tip).

Latarki Nitecore dla sportowców

Tym, którzy lubią angażować się w aktywność na świeżym powietrzu, polecamy dostępne w naszym sklepie latarki na Outdoor. Cechują się one dużą odpornością na upadki oraz wodoszczelnością. Wiele modeli posiada certyfikat IPX8, który gwarantuje pełną pracę latarki nawet po długotrwałym zanurzeniu urządzenia.

W ofercie sklepu Światłolux.pl znajdziecie latarki sportowe Nitecore w licznych wariantach, w tym latarki czołowe Nitecore, które świetnie sprawdzą się nie tylko podczas wspinaczki czy eksploracji jaskiń. Skorzystają z nich również rowerzyści czy biegacze mający tendencję do uprawiania ulubionego sportu po zmroku.