Lampa uliczna LED Standard

Znaleziono produktów: 6

Lampa uliczna LED Modular to produkt, który jest efektywnym oświetleniem dla ulic, parkingów, alejek parkowych czy domowych podjazdów. Lampy są produktem o tyle uniwersalnym, że można je montować na klasycznych słupach o standardowych średnicach.

Lampa uliczna LED Modular na Swiatlolux.pl

Lampa uliczna LED Modular jest produktem wysokiej jakości o modułowej konstrukcji. Cała lampa jest specjalnie zaprojektowana w taki sposób, żeby każdy moduł znajdujący się w niej był niezależną jednostką odprowadzającą ciepło. To rozwiązanie znacznie wydłuża żywotność produktu. Lampa uliczna LED Modular jest źródłem światła wykonanym z najwyższej jakości aluminium oraz tworzyw ASA – odpornych na działanie czynników atmosferycznych.

Zastosowanie lampy ulicznej LED, którego się nie spodziewasz

W tej kategorii oferujemy żarówki i oprawy o stosunkowo dużej mocy, emitującej intensywne światło o szerokim zasięgu. Mogą one być montowane w lampach na ulicy, w parku lub w ogrodzie, a także w oświetleniu hali fabrycznej, magazynu lub innych pomieszczeń przemysłowych. Właściwe oświetlenie zapewni doskonałe warunki pracy, a w przypadku lamp ulicznych - wpłynie na jakość bezpieczeństwa użytkowników dróg.

Naturalna barwa światła lampy ulicznej LED - to możliwe!

Główną zaletą naszych lamp przemysłowych i ulicznych jest to, że emitują one światło białe naturalne, które jest bardzo zbliżone do światła dziennego. Dzięki światłu naturalnemu otoczenie postrzegane jest jako jaśniejsze, a kolory są bardziej intensywne. Oprócz tego zwiększa się poczucie bezpieczeństwa, ponieważ lepsze światło przyczynia się do zwiększenia widoczności na drogach, umożliwiając kierowcom obserwowanie ruchu na poboczu.
Światło naturalne wpływa również na lepszą jakość nagrań miejskiego monitoringu. Większość ludzi preferuje ten rodzaj światła także ze względu na to, że jest ono przyjemniejsze dla oka. Ludzie lepiej czują się, pracując przy świetle naturalnym, które idealnie oddaje rzeczywistą kolorystykę otoczenia.