Liniowe oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne LED

Znaleziono produktów: 46
Awaryjne i ewakuacyjne

Oświetlenie awaryjne bardzo często jest wymagane w miejscach użyteczności publicznej. We wszystkich niezbędne jest oznaczenie wyjść awaryjnych i dróg ewakuacyjnych. W ofercie Światłolux.pl znajdziesz zróżnicowaną gamę oświetlenia awaryjnego – oczka awaryjne, plafony oraz zestawy zasilania awaryjnego. Wszystkie z nich są zaprojektowane tak, by dbać też o środowisko.

Oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne

Oświetlenie awaryjne zawiera w sobie oświetlenie zapasowe i oświetlenie ewakuacyjne. Do drugiej grupy zaliczamy oświetlenie strefy otwartej, oświetlenie drogi ewakuacyjnej oraz oświetlenie strefy wysokiego ryzyka. Lampy LED z tej kategorii mają za zadanie ułatwić bezpieczne wyjście z niebezpiecznych miejsc a także pomóc zlokalizować sprzęty pożarowe. Zmniejszenie uczucia paniki i wskazanie drogi wyjścia to kolejne ważne funkcje.

Jakie produkty warto wybrać?

Technologia LED, która rozwinęła się na przełomie ostatnich lat, pozwala na bardzo niskie zużycie prądu, a co za tym idzie oszczędzanie pieniędzy i pozytywny wpływ na środowisko. Wśród produktów oferowanych przez nasz sklep znajdziesz między innymi szczelne plafony Cosmic Led, które w trybie awaryjnym pracują aż dwie godziny. Z kolei oprawy awaryjne Punto nadadzą się do oznaczania wyjść awaryjnych.

Ciekawą propozycję ma w ofercie również marka Starlet, której produkty zapewniają podświetlenie drogi ewakuacyjnej po zaniku napięcia sieci. Wykorzystane diody LED oferują wydajność świetlną sięgającą nawet 100 lm/W, niewielką emisję ciepła i bardzo ograniczoną emisję dwutlenku węgla. Warto więc wybrać oświetlenie awaryjne, które może przydać się w sytuacji krytycznej takiej jak ewakuacja z miejsca pracy czy w miejscu użyteczności publicznej.

Oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne LED na Światłolux.pl

Oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne LED dostępne w naszej ofercie jest w pełni profesjonalne, spełnia wszelkie normy i nie zawiedzie w nawet najbardziej krytycznych momentach. Jesteśmy pewni ich jakości, dlatego produkty, które kupisz w sklepie Swiatlolux.pl są chronione gwarancją.