Lampa uliczna LED Bridgelux

Znaleziono produktów: 7

Lampa uliczna LED UOBR to oświetlenie uliczne przystosowane do pracy w wielu zróżnicowanych warunkach. Propozycja ta należy do jednej z najbardziej popularnych na Swiatlolux.pl

Lampa uliczna LED UOBR na Swiatlolux.pl

Lampa uliczna LED UOBR stanowi świetny zamiennik dla tradycyjnych opraw z żarówkami rtęciowymi, bądź sodowymi. Ponadto jest to propozycja cechująca się wydłużoną żywotnością, niskim zużyciem energii elektrycznej i awaryjnością. Wysoka wydajność świetlna, nieosiągalna dla innych produktów, sprawia, że lampa uliczna LED UOBR jest propozycją niezwykle wydajną.

Lampa solarna LS20 LED - najlepsze propozycje na Swiatlolux.pl

Lampa pracuje całkowicie autonomicznie, zamontowane w niej czujniki umożliwiają efektywne wykorzystanie zgromadzonej energii, kiedy jest potrzebna. Zintegrowany w lampie akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy przy pełnym naładowaniu zapewnia od 8 do 10 godzin świecenia przy pełnej mocy lampy. Panel solarny LS 20 może być pracować pod dowolnym kątem.

Zastosowanie lampy ulicznej LED, którego się nie spodziewasz

W tej kategorii oferujemy żarówki i oprawy o stosunkowo dużej mocy, emitującej intensywne światło o szerokim zasięgu. Mogą one być montowane w lampach na ulicy, w parku lub w ogrodzie, a także w oświetleniu hali fabrycznej, magazynu lub innych pomieszczeń przemysłowych. Właściwe oświetlenie zapewni doskonałe warunki pracy, a w przypadku lamp ulicznych - wpłynie na jakość bezpieczeństwa użytkowników dróg.

Naturalna barwa światła lampy ulicznej LED - to możliwe!

Główną zaletą naszych lamp przemysłowych i ulicznych jest to, że emitują one światło białe naturalne, które jest bardzo zbliżone do światła dziennego. Dzięki światłu naturalnemu otoczenie postrzegane jest jako jaśniejsze, a kolory są bardziej intensywne. Oprócz tego zwiększa się poczucie bezpieczeństwa, ponieważ lepsze światło przyczynia się do zwiększenia widoczności na drogach, umożliwiając kierowcom obserwowanie ruchu na poboczu.
Światło naturalne wpływa również na lepszą jakość nagrań miejskiego monitoringu. Większość ludzi preferuje ten rodzaj światła także ze względu na to, że jest ono przyjemniejsze dla oka. Ludzie lepiej czują się, pracując przy świetle naturalnym, które idealnie oddaje rzeczywistą kolorystykę otoczenia.