Lampy liniowe LED

Znaleziono produktów: 42
Lampy liniowe

Oświetlenie liniowe LED ma wszechstronne zastosowanie. Sprawdzi się zarówno w halach produkcyjnych, przemysłowych i hipermarketach, ale również w szkołach, salach gimnastycznych, laboratoriach, sklepach i witrynach. Wybierając lampy liniowe uzyskają Państwo najlepszej jakości produkty w rozsądnej cenie. Główną zaletą oświetlenia liniowego jest energooszczędność. Koszty inwestycji zwracają się już w czasie okresu gwarancyjnego. Dzięki długiej żywotności, świetlówki LED mogą efektywnie świecić bez potrzeby wymiany nawet od kilku do kilkunastu lat!

Lampy liniowe LED na Światłolux.pl

Tego rodzaju oświetlenie nie emituje żadnego promieniowania UV, wydziela minimalne ilości dwutlenku węgla, co powoduje, że świetlówki LED mają duże znaczenie dla ochrony środowiska.

Szczegółowe parametry takie jak moc, wymiary, wydajność świetlna, barwa czy temperatura światła, znajdują się na stronie każdego produktu, tak aby ułatwić Ci wybór jak najlepszego produktu, odpowiadającego Twoim potrzebom. Jeżeli zastanawiasz się nad tym, aby wymienić oświetlenie liniowe starego typu na oświetlenie najnowszej generacji, polecamy świetlówki LED marki Greenie. Dzięki ich zastosowaniu zyskasz najlepszej jakości produkty za rozsądną cenę, co pozwoli zwrócić koszty inwestycji już w czasie okresu gwarancyjnego.

Wasza ulubiona lampa liniowa LED

Lampa liniowa LED LHS IP65 to jeden z najpopularniejszych modeli. Wysoka klasa szczelności umożliwia użytkowanie lampy w trudnych warunkach przemysłowych. Nie zaszkodzą jej wilgoć, pył ani skrajne temperatury. Oprawa liniowa wykonana została z tworzywa poliwęglowego, a matowa przesłona diod zapobiega efektowi olśnienia. Wbudowane diody LED marki Epistar są niezwykle wydajne i zapewniają wysokiej jakości światło. Lampy liniowe przemysłowe spełniają wszelkie normy fotobiologiczne.

Lampa liniowa LED Greenie Boston słynie z bardzo niskiego poboru energii oraz nowoczesnego designu. Diody Epistar generują jasne światło o szerokim kącie padania. Lampy liniowe natynkowe montować można zarówno na suficie, jak i na ścianie. Znajdujący się w zestawie system umożliwia podwieszenie z sufitu na specjalnych linkach.

Świetlówki LED na Światłolux.pl

W tej kategorii oferujemy kilka różnych rodzajów produktów. Najpopularniejszymi z nich są świetlówki T8, które cechuje wysoka bezawaryjność oraz niesamowita wydajność świetlna. Drugim typem produktów są świetlówki T5, do których oferujemy zintegrowane oprawy. Oprócz świetlówek oferujemy Państwu oprawy oświetleniowe przystosowane do oświetlenia LED (nie zawierają starterów i układów elektronicznych).
Cechą świetlówek LED jest szeroki kąt emitowania światła, co sprawia, że nawet ich mała liczba pozwala na dokładne oświetlenie wszystkich miejsc w pomieszczeniu. Oferujemy świetlówki z przezroczystymi lub matowymi pokrywami, dające intensywne albo łagodne, rozproszone światło.

Co łączy wszystkie dostępne u nas oprawy liniowe LED?

Każde z liniowych źródeł światła przechodzi rygorystyczne testy jakościowe zapewniając, że zakupione produkty będą świecić bez potrzeby wymiany przez wiele lat. Dodatkowo świetlówki LED w porównaniu z tradycyjnymi świetlówkami pobierają około 2-3 razy mniej energii, co przekłada się bezpośrednio na miesięczne koszty prowadzonego przedsiębiorstwa.