Zewnętrzne lampy sufitowe LED

Znaleziono produktów: 14

Kategoria lamp sufitowych zewnętrznych jest specyficzną kategorią oświetlenia. Mało kto potrafi w pierwszym momencie wskazać miejsca, które posiadałyby sufit na zewnątrz. Ta pozorna sprzeczność znajduje swoje wyjaśnienie, gdy mieszkamy w metropolii i często poruszamy się w komunikacją miejską lub odwiedzamy budynki stłoczone w ciasnej zabudowie. Lampy sufitowe zewnętrzne znajdują zastosowanie w miejscach takich jak: przejścia podziemne pod ulicami, w tunelach komunikacyjnych dla ruchu pieszego i przed reprezentacyjnymi wejściami do siedzib firm wyposażonych w obszerne podcienia do schronienia się przed deszczem.

Lampy sufitowe zewnętrzne od AQForm

Przykładem oprawy zewnętrznej sufitowej, która sprawdzi się w przejściu podziemnym pod ulicą będzie lampa LED Blos LED Hermetic natynkowa. Jest to kwadratowa, płaska oprawa wyposażona w matowy dyfuzor do optymalnego rozpraszania światła dostarczanego przez zintegrowany panel LED.

Produkt oferuje nabywcy wybór temperatury barwowej świecenia, mocy i jasności. Wszystko to pozwala na wykorzystanie tej energooszczędnej oprawy w różnych miejscach w zależności od potrzeb.

Lampy sufitowe zewnętrzne od Deltalight

Równie ciekawy produkt oferuje firma Deltalight. Jej oprawa sufitowa do montażu na zewnątrz Diro GT oferuje wiele konfigurowalnych funkcjonalności. Jest on wpuszczana w sufit przez, co nie zajmuje miejsca i jest lepiej osłonięta przed warunkami atmosferycznymi. Umożliwia on ponadto zastosowanie zintegrowanych żarówek LED ze światłem w dowolna temperaturą barwową, doskonale odwzorowującej naturalne barwy. W tej oprawie mamy możliwość wyboru jasności, jej regulacji oraz wyboru koloru obudowy.

Lampy sufitowa zewnętrzna od Nowodvorski

W naszym sklepie znalazły się również lampy zewnętrzne przeznaczone na sufity podcieni w miejscach takich jak podcienia budynków publicznych i prywatnych posesji. Marka Nowodvorski proponuje nam model Puebla LED.

Jest to plafon w formie spłaszczonego graniastosłupa o zaokrąglonych kątach i dużym panelem LED w formie obręczy. Kryją się za nim wysokiej jakości diody marki Epistar o mocy 12W i dostarczające światła o jasności 538 lumenów w temperaturze ciepłej białej – w sam raz do zastosowania przy domkach prywatnych, restauracjach i przy hotelach.

Szeroki wybór opraw sufitowych zewnętrznych w sklepie Swiatlolux.pl

Niezależnie od tego jakiego rodzaju lamp Państwo poszukują dołożyliśmy wszelkich starań, aby asortyment naszego sklepu był obszerny i uwzględniający zarówno względy estetyczne jak i praktyczne. Sufitowe lampy zewnętrzne to produkty o charakterze reprezentacyjnym i pozwalające oświetlić wszelkie tunele, przejścia podziemne, bramy i miejsca pod zadaszeniami. Wszystko po to, aby zamienić dzień w noc, tam gdzie jest to nam niezbędne.