Lampy awaryjne i ewakuacyjne LED

Znaleziono produktów: 49
Awaryjne i ewakuacyjne

Oświetlenie awaryjne bardzo często jest wymagane w miejscach użyteczności publicznej. We wszystkich niezbędne jest oznaczenie wyjść awaryjnych i dróg ewakuacyjnych. W ofercie Światłolux.pl znajdziesz zróżnicowaną gamę oświetlenia awaryjnego – oczka awaryjne, plafony oraz zestawy zasilania awaryjnego. Wszystkie z nich są zaprojektowane tak, by dbać też o środowisko.

Oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne LED na Światłolux.pl

Technologia LED, która rozwinęła się na przełomie ostatnich lat, pozwala na bardzo niskie zużycie prądu, a co za tym idzie - oszczędzanie pieniędzy i dobry wpływ na środowisko. Wśród produktów oferowanych przez nasz sklep znajdziesz między innymi szczelne plafony LED, które w trybie awaryjnym pracują aż dwie godziny. Z kolei oprawy awaryjne nadadzą się do oznaczania wyjść awaryjnych. Marka Starlet zapewnia podświetlenie drogi ewakuacyjnej po zaniku napięcia sieci.

Dlaczego oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne to często konieczność?

Oświetlenie awaryjne może przydać się w sytuacji krytycznej, takiej jak np. ewakuacja z miejsca pracy czy w miejscu użyteczności publicznej. Oświetlenie awaryjne LED dostępne w naszej ofercie jest w pełni profesjonalne, spełnia wszelkie normy i nie zawiedzie w nawet najbardziej krytycznych momentach. Produkty, które kupisz w sklepie Światłolux.pl są chronione gwarancją.