Zewnętrze lampy gruntowe LED

Znaleziono produktów: 24

Latarenki gruntowe LED to rozwiązanie praktyczne, tanie i wygodne. Ich instalacja przebiega błyskawicznie – wystarczy wbić będący elementem obudowy grot ziemny w wybrane miejsce na podjeździe lub w ogrodzie. Możemy wybrać pomiędzy zasilaniem elektrycznym i solarnym – to pierwsze uzależnia nas jednak od długości kabla, tym samym zaś do pewnego stopnia ogranicza nasze możliwości aranżacyjne. O wiele wygodniejsze są pod tym względem lampy gruntowe zasilane energią słoneczną. W ich przypadku musimy jednak pamiętać, by rozmieścić je w nasłonecznionych miejscach – dzięki temu w ciągu dnia akumulatory będą mogły się naładować.

Lampy gruntowe z czujnikiem ruchu

Jeśli chcemy dodatkowo zatroszczyć się o naszą wygodę i bezpieczeństwo, możemy zdecydować się na lampki gruntowe led wyposażone w czujnik ruchu. Jeśli wybierzemy to rozwiązanie, nie tylko oświetlimy nasz podjazd lub ścieżkę wiodącą do domu, zapewniając sobie tym samym wygodny i bezpieczny powrót po zmroku, lecz także prawdopodobnie odstraszymy złodziei, płosząc ich nagłym światłem.

Lampy do ogrodu LED

Zastanawiając się, jakie lampy gruntowe wybrać, poważnie rozważmy postawienie na technologię LED. Jest to wysoce korzystne niezależnie od tego, czy decydujemy się na światło elektryczne, czy zasilane solarnie.

W przypadku tego pierwszego wybór oświetlenia LED pozwoli nam zaoszczędzić na kosztach prądu, tym samym zaś – w dalszej perspektywie – przyczynić się do ochrony środowiska. W kwestii lamp solarnych problem ten oczywiście nie występuje, technologia LED wciąż jednak jest przydatna – chroni wbudowany w lampę akumulator, zwiększając tym samym maksymalny czas pracy urządzenia.

Ponadto dioda LED, w przeciwieństwie do tradycyjnych żarówek, nie musi się rozgrzewać – tuż po włączeniu emituje światło o 100% jasności. My nie mamy wątpliwości co do tego, który rodzaj oświetlenia wybrać.