SKU
SL11K

Solar LED łańcuch 11.5m 100x5mm z bat. słoneczną ☆ Światłolux.pl

A++
SKU
SL11K

Solar LED łańcuch 11.5m 100x LED 5mm z baterią słoneczną

Infolinia: (22) 842 22 32
Product image

Solar LED łańcuch 11.5m 100x LED 5mm z baterią słoneczną

Dane techniczne
Dane techniczne
Oszczędności
Oszczędność roczna: 182.21 zł

Różnica między średnim rocznym kosztem użytkowania tradycyjnej żarówki a jej zamiennikiem LED

Zwrot z inwestycji: 0 miesięcy

Czas, w którym zwróci się koszt zakupionego produktu w wyniku oszczędności energii

Łańcuch solarny z baterią słoneczną

Zestaw oświetlenia dekoracyjnego składający się ze 100 diod LED 5 mm rozmieszczonych na 11, 5m przewodzie połączonym z baterią słoneczną oraz akumulatorem. System jest całkowicie bezobsługiowy - nie trzeba go podłączać do zasilania ani włączać. Małe ogniwo fotowoltaiczne wyposażone jest w czunik zmierzchu i automatycznie włącza i wyłącza oświetlenie. Ogniwo czerpie energię ze światła dziennego, gromadzi ją we wbudowanym akumulatorze i zużywa po zmierzchu. Łańcuch dostępny jest w barwie świecenia białej zimnej.

Zastosowanie

Łańcuch jest całkowicie samowystarczalny - idealnie sprawdzi się w miejscach, gdzie do tej pory nie było możliwowści podłączenia zasilania np. drzewko na zewnątrz, dach, balkon, ogrodzenie itp.

Dlaczego warto wybrać produkty marki Greenie Polska?

Firma Greenie to najlepszy wybór, aby wybrać energooszczędne i przyjazne środowisku oświetlenie do twojego domu, biura, hali przemysłowej czy ulicy. Przede wszystkim, markę wyróżnia zespół profesjonalistów, którzy wierzą w słuszność triady: Inwestuj. Używaj. Skorzystaj. Produkty cechuje wysoka jakość wykonania autorskich projektów, wykorzystując najlepsze komponenty światowych liderów na rynku elektroniki. Ponadto, wybierając lampy LED Greenie, zyskujesz dłuższy okres gwarancyjny niż standardowy na rynku europejskim. Istnieje możliwość wydłużenia gwarancji lamp aż do 10 lat!

Posiadasz ten produkt?

Oceń go, by pomóc innym klientom w podjęciu decyzji

Napisz opinię o produkcie: Solar LED łańcuch 11.5m 100x LED 5mm z baterią słoneczną
Twoja ocena