Wprowadź do wnętrz francuski szyk - lampy Flos Bon Jour

Francja kojarzy nam się ze wszystkim, co eleganckie: modą, winem, architekturą i pięknymi kobietami. Jak przenieść odrobinę francuskiego szyku do wnętrz naszych mieszkań? Odpowiedź stanowią lampy Flos Bon Jour.

Styl francuski w aranżacjach wnętrz - cechy

Choć styl francuski bardziej przywodzi na myśl wykwintne pałace, niż ciepło domowego ogniska to tak naprawdę jest połączeniem tych obu pojęć. Francuski szyk z jednej strony zapewnia nam eleganckie wnętrze spowite luksusowym klimatem, a z drugiej komfortowe miejsce do życia i wypoczynku. Jak osiągnąć idealnie francuską aranżację?

zainwestuj w antyki

To właśnie stare lub odrestaurowane meble nadają wnętrzu eleganckiego, francuskiego stylu. Podobny efekt osiągniesz z nowymi, ale stylizowanymi meblami.

łącz modę minionych epok ze współczesnymi trendami

We francuskim stylu nie chodzi jednak o to, by całkiem zatracić się w starości. Staraj się być na bieżąco ze współczesnymi trendami w aranżacjach wnętrz i z najnowszymi technologiami.

wybieraj tkaniny pełne blasku

Połyskujące poduszki i narzuty na kanapy, faliste zasłony i pozłacane wykończenia nadają przestrzeni przepychu z lubości, do którego znani są od wieków Francuzi.

zaprowadź równowagę

Styl francuski cechuje zaprowadzona we wnętrzu równowaga. Osiągniesz ją, kierując się zasadą symetrii. Dodatki dobieraj parzyście, a meble stawiaj naprzeciwko siebie.

zadbaj o jasne wnętrze

Do wnętrza w stylu francuskim powinno wpadać dużo słońca, ściany powinny być pomalowane na jasny lub pastelowy kolor. Antyki w połączeniu z ciemnym wnętrzem bardziej przypominają wnętrze z horroru niż francuskie domostwo.

Lampa stołowa Flos Bon Jour F1032046 Chrom

Lampy Flos Bon Jour - kwintesencja francuskiego szyku

Na wnętrze w stylu francuskim składa się wiele czynników, które mimo swej różnorodności wspólnie tworzą spójną całość. Mimo że styl francuski niczego nie wyklucza, warto pokusić się o elementy aranżacji przestrzeni w rasowo francuskim stylu jak lampy Flos.

Abażury do lamp Flos Bon Jour

Lampy Flos Bon Jour stanowią odzwierciedlenie tego, co Francuzi cenią sobie w estetyce od wieków. To niezwykle piękne lampy stołowe o finezyjnych podstawach cechujących się wyrafinowanym wykończeniem. Lampy Flos Bon Jour można samodzielnie komponować. Do serii należą różnorodne abażury w wielu kolorach i z różnych materiałów, takich jak klasyczna tkanina, elegancki rattan czy nowocześnie kolorowe szkło.

Lampy stołowe Flos Bon Jour są połączeniem iście francuskiego szyku z nowoczesnością. Seria oprócz klasycznych lamp stojących oferuje mobilne wersje lamp działającym na baterie, które z powodzeniem można wykorzystać w trakcie romantycznej kolacji we francuskim stylu na wieczornym balkonie.

Podstawy do lamp Flos Bon Jour

Francuski styl stanowi odpowiedź na nasze pragnienie wytworność. Możesz tę potrzebę zaspokoić, kierując się powyższymi wskazówkami, dla których wisienką na torcie będzie lampa Flos Bon Jour.