Rabaty koszykowe

Realizacja w przedszkolu

Maluchy nieustannie rozwijają się, stawiając czoła nowym wyzwaniom. Pracownie przedszkolne powinny zatem stanowić bezpieczną przestrzeń, gdzie pociechy, mogą bez przeszkód tworzyć, eksperymentować oraz wyładowywać nadmiar energii. Nadrzędnym celem naszej ostatniej realizacji było zapewnienie im do tego jak najlepszych warunków! Przekonajcie się, jak nam się to udało!

Realizacja

Jesienią tego roku zostaliśmy poproszeni przez dyrekcję jednego z warszawskich przedszkoli o wyposażenie budynku w najwyższej jakości lampy i grzejniki. Dzięki przemyślanemu projektowi oraz sprawnie przeprowadzonej instalacji, przedszkolaki będą mogły oddawać się beztroskiej zabawie przez cały rok, niezależnie od zewnętrznych warunków pogodowych!

Ogrzewanie na podczerwień

Fale masowych przeziębień to bardzo powszechne problemy placówek oświatowych. Niewłaściwa temperatura sal, przeciągi, bądź suche powietrze w dużym stopniu sprzyjają podrażnianiu błony śluzowej, a dalej powstawaniu infekcji. Aby zagwarantować dzieciom bezpieczne i bezinwazyjne ogrzewanie, zdecydowaliśmy się zamontować w przedszkolu panele grzewcze na podczerwień Greenie Heat 600W oraz Greenie Heat 800W.

Panel na podczerwień

Co było naszym celem?

- Ograniczenie objawów zachorowań wśród dzieci

- Brak ryzyka poparzeń, w razie fizycznego kontaktu panelu ze skórą

- Oszczędność energii i pieniędzy

- Nieskomplikowane i szybkie sterowanie

Dlaczego wybraliśmy panele Greenie Heat?

- Panele bezpośrednio ocieplają obiekty oraz ludzi

- Produkty Greenie Heat nie ogrzewają i nie wysuszają powietrza (w przeciwieństwie do tradycyjnych grzejników)

- Urządzenia nie wprowadzają w ruch cząsteczek kurzu - zapomnijmy o objawach alergii!

- Powierzchnia zewnętrzna paneli nie nagrzewa się do tego stopnia, by (w razie kontaktu z nią) ktokolwiek mógł doznać obrażeń

Panele wykorzystują do 98% pobranej energii. Około 80% z niej oddawane jest w postaci fal na podczerwień, a pozostała liczba to uwalniane, przyjemne ciepło

Obsługa grzejnika odbywa się za pomocą termostatu lub zdalnie, przy użyciu aplikacji na telefonie

Ogrzewanie podczerwienią | Panel na podczerwień

Sterowanie za pomocą termostatu czy aplikacji? Wybierz samodzielnie!

Zalety termostatu T603:

- Ręczna kontrola urządzenia

- Automatyczne sterowanie

- Blokowanie dostępu do urządzenia osobom nieupoważnionym

- Ochrona przed spadkiem temperatury w pomieszczeniu

- Sterowanie za pomocą aplikacji Tuya

Termostat T603

Aplikacja Tuya

Panele na podczerwień Greenie Heat posiadają system zdalnego sterowania. Współpracuje on z aplikacją Tuya, która pozwala w bezproblemowy sposób kontrolować temperaturę i czas pracy grzejnika. Maksymalna osiągalna temperatura wynosi 45 stopni Celsjusza.

Zdalne sterowanie

Oświetlenie z myślą o najmłodszych

Ważny etap prac stanowił dobór fachowego oświetlenia spełniającego rygorystyczne wymagania w zakresie pracy z dziećmi. Ostatecznie wybór padł na panele LED Quantum 40W 60x60. Lampy emitują światło o naturalnej barwie - najbardziej zbliżonej do światła dziennego. Taki odcień światła przyczynia się do stabilizacji nastroju, nie powodując uczucia nadmiernego znużenia, ani pobudzenia.

Panele LED Quantum 40W 60x60y

Co przekonało nas do paneli LED Blaupunkt Quantum?

Brak migotania

- Niski poziom oślepiającego światła - UGR<19

- Temperatura barwowa 4000K - najbardziej przyjazna dla oka

- Żywotność 50 000 h

- Energooszczędność

Panel LED Blaupunkt

Bajkowe wykończenie sal

Taśmy LED stały się ostatnio bardzo popularnym patentem na uatrakcyjnienie wystroju wnętrz. To cienkie taśmy, które wraz z umieszczonymi na nich małymi diodami potrafią stworzyć nieziemski efekt wizualny w pomieszczeniu. Wodny, niebieski świat czy może zielona dżungla? Do wyboru do koloru! Sterownik do taśm LED RGB+W umożliwia płynną zmianę barw światła, co z pewnością ucieszy każdego przedszkolaka!

Sterownik do taśm | Taśma LED
Taśmy LED Blaupunkt | Taśmy LED Greenie

W placówce poświęconej dzieciom nie mogło zabraknąć świetlnych tuneli przypominających uniwersum z Gwiezdnych Wojen! Oprawy LED Slim, które umieściliśmy na suficie, przyniosły zjawiskowy efekt, przyprawiający o zachwyt zarówno małych, jak i dużych. Serdeczny odbiór pracy przez dyrekcję przekonał nas, że był to dobry pomysł.

Oprawa liniowa LED

Podsumowanie

Zadanie zakończone! Bardzo cieszymy się, że dostaliśmy szansę wykonania zlecenia w przedszkolu przy ul. Bobrowieckiej. Pozytywny odbiór naszej pracy przez władze przedszkola utwierdza nas w przekonaniu, że projekt udał się w 100%, a dostarczone przez nas, najwyższej jakości produkty, z pewnością zapewnią dzieciom dogodne warunki do zabawy.