Praktyczne gadżety na wakacje - lista

Dla wielu osób najbardziej wyczekiwanym okresem w roku są wakacje. Jak się do nich przygotować? Lampy ogrodowe, latarki, grill i wiele więcej - podpowiadamy, w co warto się zaopatrzyć na wakacje 2021.

1. Przytulny klimat na wakacje - lampy zewnętrzne ogrodowe

Taśma LED
Lampa zewnętrzna dekoracyjna Ares 500006 LaDina

Wakacje to czas, który najchętniej spędzamy na świeżym powietrzu. Z przyjemnością siedzimy na zewnątrz do późnego wieczora, dlatego warto pomyśleć o oświetleniu ogrodowym, które pozwoli nam na relaks na tarasie lub w ogrodzie nawet wieczorem.

Lampa ogrodowa LED IP65 solarna z bolcem

Lampy ogrodowe, które możemy wykorzystać w okresie wakacji, mogą nam posłużyć przez cały sezon wiosenno-letni. Lampa Ogrodowa LED IP65 solarna z bolcem to dobry przykład modelu, który warto mieć w swoim ogrodzie. Lampa posiada wbudowane diody LED i panel słoneczny, który ładuje akumulator. Lampy solarne to wydaje i ekologiczne rozwiązanie. Lampa ogrodowa Greenie wyposażona jest w czujnik światła, dzięki czemu automatycznie zapewni światło po zmierzchu. Dwa tryby pracy pozwalają dopasować jasność lampy do potrzeb. Taka lampa solarna pozwoli na spędzenie przyjemnego odpoczynku do późnych godzin wieczornych bez ryzyka wysokich rachunków za prąd.

Lampa zewnętrzna dekoracyjna Ares 500006 LaDina

Zewnętrzne lampy dekoracyjne Ares z kolekcji LaDina to podobnie jak lampa Greenie prosty sposób na oświetlenie podwórka lub tarasu. Dodatkowo lampy te cechuje oryginalny design, będą więc nie tylko oświetlać, ale i zdobić przestrzeń. Zawieszenie kilku sztuk lamp La Dina zapewni nastrojowy i przytulny klimat.

Lampa zewnętrzna stołowa Nowodvorski 8398 MAHE LED

Lampa zewnętrzna stołowa Nowodvorski 8398 MAHE LED oraz lampki stołowe Flos Bellhop to oświetlenie, które przyjdzie z pomocą, jeśli wyjazd albo przyjazd znajomych będzie spontaniczny. Oba modele prezentują się nowocześnie i mają wiele zastosowań. Podstawową zaletą jest fakt, że lampy są bezprzewodowe. I jedną i drugą można bezpiecznie zabrać na zewnątrz i ustawić na tarasie czy stole w ogrodzie. Warto zaopatrzyć się w tego typu model, nigdy bowiem nie wiadomo, kiedy zapragniemy odpocząć po zmierzchu na świeżym powietrzu.

2. Latarki dla lubiących przygodę

Latarka diodowa Fenix HM23 - czołówka
Latarka diodowa Fenix HM23 - czołówka

Ten rok nie sprzyja planowaniu dalekich wyjazdów w związku z sytuacją pandemiczną, jednak jeśli nie możemy usiedzieć na miejscu, pomyślmy o gadżetach, które przydadzą się podczas wakacyjnych wypadów. Z pewnością takim przedmiotem jest dobra latarka. Przyda się podczas wycieczek górskich, ale też w czasie wyprawy do lasu. Do takich celów sprawdzą się najlepiej latarki ręczne. Osobom, które pragną spędzić majówkę aktywnie i uprawiać sport (nawet po zachodzie słońca) mogą przypaść do gustu latarki czołowe. Wygoda użytkowania takich modeli została już dawno doceniona przez zawodowych sportowców. Wszystkim wybierającym się na wycieczki rowerowe przypominamy, by zabrali ze sobą oświetlenie rowerowe.

3. Nie ma majówki bez grilla!

Lubimy grillować, a lato to idealny czas, by sobie o tym przypomnieć. Przed wolnym pamiętajmy jednak, by przygotować się do tego odpowiednio. Odkurzenie grilla, który zimował w garażu, warto wykonać wcześniej. Nie można też zapomnieć o niezbędnych akcesoriach jak węgiel drzewny i podpałka. Zakupy na grilla też należy zrobić zawczasu, by nie biec do sklepu na ostatnią chwilę i kupować to, co zostało.

4. Wygodny strój sprzyja relaksowi

Na wakacyjne dni warto przygotować sobie takie ubrania, w których czujemy się dobrze. Na grilla z przyjaciółmi lub niedaleką wycieczkę nie musimy wybierać najładniejszych ubrań z naszej szafy. Ważniejsze od tego będzie, że czujemy się wygodnie. Swoboda i komfort to najlepsze co możemy sobie zapewnić na ten czas.

Warto w te wakacje choć na chwilę odpocząć. Pozwólcie sobie na odrobinę przyjemności, rozpalcie grilla lub idźcie do pobliskiego lasu. Spędźcie ten czas z rodziną lub przyjaciółmi. Proponowane przez nas gadżety na majówkę umilą ten czas. Niech te dni dadzą nam odrobinę bliskości, której przez ostatnie miesiące bardzo nam brakuje.