Lampy Zuma Line. Nowości 2020 w sklepie ŚwiatłoLux.pl

Zuma Line to marka, która zaskoczyła nas już niejednokrotnie swoimi pomysłowymi projektami. Na bieżąco śledzimy nowości marki, by żadnej z designerskich lamp Zuma Line nie zabrakło w naszej ofercie. Sprawdź, czym producent zaskoczył nas tym razem.

Designerskie lampy Zuma Line - nowa oferta

Z pięknymi lampami mamy do czynienia każdego dnia. Odkrywamy ładne, lecz stale przewijające się motywy. Coraz ciężej jest więc zaskoczyć nasze oczy niezwykłym designem. Najnowsza kolekcja lamp Zuma Line to projekty niezwykłe, przyciągające uwagę koneserów, jak i osób nieinteresujących się światem designu. Poniżej przedstawiamy nowości marki Zuma Line warte szczególnej uwagi.


Lampy inspirowane naturą - Zuma Line Rock

Cechą szczególną lamp Zuma Line Rock jest odwzorowanie elementów natury. Klosze lamp imitują zamrożone bryły lodu, zabrudzony lód lub węgiel, bryły złota. Światło przechodzące przez nierówną powierzchnię brył kreuje w otoczeniu niezwykłe refleksy świetlne. Zawieszenia i podstawy lamp występują w nowoczesnej srebrnej barwie, eleganckiej czerni lub luksusowym złocie. Designerskie lampy z tej serii to doskonały element aranżacji hoteli i restauracji. Producent oferuje kinkiety i lampy sufitowe.

Lampy Zuma Line Rock


Eleganckie lampy Zuma Line Gem

Piękno lampy Zuma Line Gem tkwi w transparentności połączonej z pełnymi blasku kolorami. Przeźroczyste klosze ze szkła nadają całemu pomieszczeniu przestrzenności, a znajdujące się w ich wnętrzu dekoracyjne elementy imitują kryształ sprawiając, że pomieszczenie lśni diamentowym blaskiem. Klosze Gem umieszczone są w pierścieniach o luksusowych barwach, w tym w modnym kolorze różowego złota. Elegancka lampa wisząca Zuma Line Gem to idealna opcja do udekorowania domowego salonu czy wytwornej restauracji.

Lampy Zuma Line Gem


Zuma Line Antenne - Lampa prosto z Hollywood

Nazwa lamp z serii Antenne oddaje wygląd ich konstrukcji. Jednak antena sama w sobie nie kojarzy się z elementem dekoracji przestrzeni. Producent urozmaicił budowę w eleganckie malowania. Wnętrza lamp posiadają chropowatą powierzchnię o złotej barwie, która odbija światło dobiegające z żarówki, przypominając wnętrze Słońca. Zewnętrzny klosz lampy Zuma Line Antenne malowany jest na czarny mat. To jedne z najbardziej pożądanych zestawień kolorów o bardzo eleganckim charakterze.

Lampy Zuma Line Antenne


Deszcz meteorytów w Twoim domu - Zuma Line Loya

Na kolekcję Zuma Line Loya składają się kinkiety oraz lampy wiszące różniące się od siebie zestawieniem kloszy. Lampy Loya występują w kilku eleganckich kolorach. Sympatykom minimalizmu polecamy pojedynczą lampę Loya. Osobom poszukującym intensywnych wrażeń wzrokowych do gustu przypadnie zestawienie kilku lamp wiszących Loya przytwierdzonych do okrągłej lub prostokątnej podstawy. Dyskretne zawieszenie, podłużna budowa kloszy oraz światło wydobywające się z ich krańca upodabnia lampę do prawdziwego deszczu meteorytów. Lampy Zuma Line Loya sprawdzą się w każdego typu przestrzeni nowoczesnych oraz eleganckich.

Lampy Zuma Line Loya


W najnowszej ofercie producenta znajduje się o wiele więcej zaskakujących projektów. Na uwagę zasługują również starsze projekty marki. Jeśli chcesz poznać je wszystkie, zajrzyj do kategorii lampy Zuma Line i wybierz produkt trafiający w Twój gust.