B2B
98% opinii z oceną  
12 lat na rynku
110 tys.+ zadowolonych klientów
Szyna 3-fazowa Greenie 1m biała
Szyna 3-fazowa Greenie 1m biała
Szyna 3-fazowa Greenie 1m biała
Szyna 3-fazowa Greenie 1m biała
Szyna 3-fazowa Greenie 1m biała
Szyna 3-fazowa Greenie 1m biała

Szyna 3-fazowa Greenie 1m biała

Rozmiar
99,99 zł
brutto / szt.
Najniższa cena z 30 przed obniżką: / szt.
Cena regularna: / szt.
Bezpieczne zakupy
14 dni na łatwy zwrot
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.
  • Darmowa dostawa już od 250 zł
  • Im więcej kupujesz, tym mniej płacisz
  • Ponad 12 lat na rynku
  • Odroczone płatności - PayPo

Reflektory oparte na diodach Power LED oraz COB są niesamowicie wydajne. Diody Power LED zapewniają doskonałe skupione światło. Diody COB natomiast wyróżniają się niespotykaną dotąd wydajnością. Barwa biała naturalna doskonale znajdzie swoje zastosowanie w nowoczesnych biurach lub na witrynach sklepowych w 3-fazowych systemach szynowych. Trójfazowość systemów oświetleniowych pozwala na większą swobodę w sterowaniu oświetleniem. W naszej ofercie znajdą Państwo reflektory szynowe w 3 różnych barwach, niskich i wysokich mocach, różnych kolorach obudowy. Wszystko po to aby móc wpisać się jaknajlepiej w potrzeby aranżacyjne wnętrz.

Oświetlenie LED uzuskuje nieosiągalną dla innych produktów wydajność świetlną – nawet 100lm/W. Czynnik ten pozwala nie tylko oszczędzać energię , ale także dbać o nasze środowisko naturalne. Występuje przy tym tylko nieznaczna emisja ciepła, dzięki czemu diody osiągają żywotnośc na poziomie 50,000h. Oświetlenie LED jest imponujące nie tylko ze względu na swój wygląd, ale również na wiele cech przyjaznych naszemu środowisku


> w stosunku do konwencjonalnej żarówki zmniejsza o 80% emisję CO2,
> brak szkodliwych substancji jak np. rtęć - LED jest w 100% biodegradowalny,
> wysoka jakość kolorów przy minimalnym promieniowaniu UV,
> kilkukrotnie mniejsze zużycie energii = mniejsza zanieczyszczenie powodowane przez elektrownie,
> wielokrotnie dłuższa żywotność = brak wymian żarówek = mniejsze koszty
> w odróżnieniu do świetlówek, LED osiąga pełną jasność natychmiast po zapaleniu, a częste włączanie i wyłączanie nie skraca żywotności.
Dane techniczne
Marka
Kod produktu
RS3SB-1M
Kod producenta
5907622675591
Kraj produkcji
Chiny
Wymiary
100 cm x 4 cm x 2 cm
Nomenklatura Scalona
94059900
Kolor obudowy
biały
Materiał wykonania
Aluminium
Źródło zasilania
sieciowe
Wysokość produktu
3
Długość produktu
107
Szerokość produktu
3
Jednostka sprzedaży
szt.
Napięcie zasilania
230V
Typ Oświetlenia
Akcesoria
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel