Zestawy i centrale systemów sterowania oświetleniem

Znaleziono produktów: 3

W niniejszej kategorii prezentujemy sterowniki służące między innymi do kontroli oświetlenia, temperatury czy nawet systemów alarmowych lub muzyki emitowanej w obrębie domu (smartdom). Dystrybuowane przez nas sterowniki marki Fibaro umożliwiają o wiele więcej niż tylko włączanie i wyłączanie określonych funkcji. Bogaty zestaw możliwości pozwoli nam na inteligentne sterowanie domem tak, by ogrzewanie, światło czy muzyka mogły włączać się i wyłączać zależnie od godziny, pory dnia czy dnia tygodnia – a nawet w zależności od stopnia jasności na dworze (czujnik zmierzchu).

Systemy sterowania – inteligentne sterowanie domem

Sterowanie może przebiegać na wiele różnych sposobów, w tym z panelu sterownika, za pomocą smartphone’a (sterowanie domem smartfonem, sterowanie domem przez telefon), komputera (sterowanie domem przez internet) czy na klaśnięcie lub wejście ludzi do pomieszczenia (czujnik obecności).

Systemy centralne to mózgi inteligentnych domów. Łączą w sobie takie elementy jak czujniki ruchu, inteligentne gniazdka czy automatyczne rolety, a następnie przekazują im polecenia wykonane przez użytkownika. Pozwalają zaprogramować sekwencje, które wprowadzą do domu komfort i ład.

Zestawy centralne – ulepsz swój dom

Zestawy są natomiast zbiorem urządzeń, które umożliwiają zbudowanie lub ulepszenie tak zwanego Inteligentnego Domu (Smart Dom). W naszej ofercie znajdą Państwo na przykład Fibaro Starter Kit zawierający system centralny Home Center Lite, włącznik sprzętów elektrycznych Wall Plug oraz cztery czujniki – dymu, ruchu, zalania oraz kontaktronowy.

UWAGA: Sterowanie lamp przemysłowych lub biurowych znajdzisz w opcjach poszczególnych lamp w kategorii oświetlenia przemysłowego (np. w lampach serii HighBay Flat - np. HBF150).