Czujniki i czujki systemów sterowania oświetleniem

Znaleziono produktów: 11

Czujniki systemów sterowania oświetleniem to rozwiązanie wygodne i oszczędne. Jego zautomatyzowane działanie pozwala nam między innymi nie martwić się o ręczne włączanie i wyłączanie światła za każdym razem, gdy go potrzebujemy. Przysparza nam ponadto wielu innych korzyści. Jakich? Zapoznaj się z ofertą Światłolux.pl i zdecyduj jakie czujniki systemów sterowania oświetleniem wybrać do swojego domu.

Jakie czujniki systemów sterowania oświetleniem LED wybrać?

Czujniki systemów sterowania oświetleniem to rozwiązania będące wysokiej jakości rozwiązaniami z zakresu automatyki w budynkach. Produkty te w pełni wpisują się systemy takie jak inteligenty dom, bądź inteligentne sterowanie LED. Umożliwiają one ponadto bardzo praktyczny sposób implementacji. Nie wymagają kładzenia dodatkowych kabli do instalacji elektrycznej. Moduły montowane są do dowolnej puszki podtynkowej tak jak robi się to z np. włącznikami światła, czy gniazdkami. Ponadto te czujniki systemów sterowania oświetleniem są w pełni kompatybilne z technologią LED. Co jeszcze jest ich zaletą? Z uwagi na wspomniany już bezinwazyjny rodzaj instalacji zyskują na zaletach w momencie remontu, bądź przeprowadzki. W bardzo prosty sposób można po prostu wyjąć z puszki. Bez potrzeby kucia tynk na ścianach czy wyciągania kabli. Zapoznaj się z ofertą czujników systemów sterowania oświetleniem LED na Światłolux.pl!

Produkty najchętniej przez Was wybierane to:

  • Czujniki ruchu, które mogą np. monitorować aktywność dziecka, po to by wychwycić moment, gdy spokojnie zaśnie. Czujniki ruchu mogą także ignorować aktywność małych zwierząt. Z kolei po wykryciu przecieku, system odcina dopływ wody zapobiegając skutkom awarii hydraulicznej.
  • Kolejnym ciekawym modelem jest czujnik Door/Window, który powiadomi o otwartych oknach podczas deszczu lub w nocy. Co więcej, podczas wietrzenia będzie przypominał o wyłączeniu ogrzewania, a latem może sterować klimatyzacją. Gdy domownik wróci do domu, powita go wybrana wcześniej sekwencja.