Systemy sterowania oświetleniem

Znaleziono produktów: 22
Systemy sterowania

W sklepie Światłolux.pl promujemy nie tylko energooszczędne oświetlenie, ale i nowoczesne technologie służące do stworzenia inteligentnego domu. Czym jest inteligentny dom? To miejsce, w którym Twoje bezpieczeństwo oraz komfort stawiane są na pierwszym miejscu. Co więcej, dzieje się to poprzez zminimalizowanie wysiłku domowników. Systemy sterowania umożliwiają redukcję obowiązków i zmaksymalizowanie wygody. Pozwalają wykreować przyjazny dom o jakim marzy każdy z nas. Dom, nad którym masz pełną kontrolę zachowując wolną od natłoku myśli głowę.

Inteligentny dom - systemy sterowania

Dostępne w naszej ofercie systemy sterowania oparte są na najnowocześniejszych technologiach. Wszystkie modele przechodzą restrykcyjne testy i kontrolę jakości, tak aby każdy z klientów mógł cieszyć się niezawodnym sprzętem.

Wysokiej jakości produkty od polskiej marki

Polska marka Fibaro tworzy czujniki ruchu, czujniki światła, czujniki zalania, czujniki temperatury, czujniki zbliżeniowe, czujniki czadu i dymu. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo i spokój domowników. Czujniki są w stanie uruchomić bardzo złożone sekwencje. Co więcej, własnym domem można sterować za pomocą aplikacji w telefonie.

Co w praktyce oznacza inteligenty dom?

Zaawansowane technologicznie sterowanie np. oświetleniem LED opiera się na dokonywaniu pomiarów natężenia światła, tak aby dostosować pracę lamp do światła naturalnego, zwiększyć komfort domowników oraz zaoszczędzić energię. Wszystkie ustawienia można spersonalizować, tak aby systemy nie przeszkadzały podczas codziennych czynności.

Postaw na system Fibaro i stwórz swój wymarzony dom

Co jeszcze potrafi system? Dostępne czujniki pozwalają czuwać nad swoim pupilem monitorując miejsce jego przechadzek. Mogą nawet powiadomić o otwartej szafce z lekami, tak aby zabezpieczyć dziecko przed ich zażyciem. Czujniki obecności to doskonała okazja do poprawy bezpieczeństwa domowników. Wizyta nieproszonego gościa nie umknie Twojej uwadze!