Lampy LED i oświetlenie Arturo Alvarez

Znaleziono produktów: 46
Arturo Alvarez

Wizją, która przyświeca działalności marki Arturo Alvarez, jest wykorzystanie światła jako nośnika emocji. Projekty marki wyróżnia oryginalność i staranność wykonania dostrzegalna w każdym calu osiągana przez pasjonatów branży oświetlenia designerskiego. Nazwą, jak i równie siłą napędową firmy jest jej założyciel - Arturo Alvarez. Dyrektor kreatywny i jednoczesny opiekun produktów czuwa nad jakością i designem lamp. Są one niezwykle wyjątkowe ze względu na ręczne wykonanie, więc każdy model jest unikalny. Tożsamość marki buduje eksperymentowanie z materiałami w celu opracowania coraz to bardziej zaskakujących form i materiałów. Wykorzystanie silikonowej siatki w projektach urozmaica możliwość projektowania poprzez tworzenie różnych tekstur. Nieograniczone możliwości marki pozytywnie wpływają na jej odbiór nie tylko w branży oświetlenia, lecz także w dziedzinie sztuki.

Designerskie lampy Arturo Alvarez - kreator emocji

Projekty marki wzbudzają emocje nie tylko pięknym wyglądem i sposobem świecenia. Projektant często zawiera w modelach lamp jakąś przewodnią myśl skłaniającą do refleksji nad projektem. Do takich można zaliczyć modele lamp z serii Aimei. Forma Arturo Alvarez Aimei przypomina żebra, które napawają jednoczesnym niepokojem i zaintrygowaniem, przenosząc nasze myśli w czasie do momentu powstania życia i światła, bez którego nie może istnieć.

Niekończące się kompozycje lamp Arturo Alvarez

Marka dążąc do innowacyjnych rozwiązań, opracowuje materiały pozwalające uzyskać niebanalne formy. Na wiele projektów producenta składają się designerskie lampy sufitowe powstałe z japońskiego surowca uzyskanego w procesie recyklingu. Jego elastyczność i możliwości cięcia skutkują uzyskaniem objętościowych form w wielu kolorach, czego przykładem jest seria Arturo Alvarez Caos nawiązująca do momentu formowania się wszechświata.

Oświetlenie przestrzeni komercyjnych w każdym stylu

Arturo Alvarez stale poszukuje zrównoważonych i energooszczędnych koncepcji oświetlenia, dlatego skupia się na technologii LED. To energooszczędne i ekologiczne rozwiązanie, które sprawdzi się tam, gdzie istnieje potrzeba obecności wielu źródeł światła. Są to np. hotele, restauracje, biura, przestrzenie eventowe i firmy na 5 kontynentach, w głównych miastach świata. Wykorzystanie lamp Arturo Alvarez napawa pomieszczenie prestiżem.