SKU
GHP80

Heat Professional 80W/m2 – Mata grzewcza na podczerwień ☆ Światłolux.pl

SKU
GHP80

Heat Professional 80W/m2 – Mata grzewcza na podczerwień (podłoga, sufit, ściany) - kup taką ilość m2 jaką potrzebujesz Greenie

146,37 zł (146,37 zł netto)
Infolinia: (22) 842 22 32
Product image

Heat Professional 80W/m2 – Mata grzewcza na podczerwień (podłoga, sufit, ściany) - kup taką ilość m2 jaką potrzebujesz Greenie

Dane techniczne
Oszczędności
Oszczędność roczna: 7892.00 zł

Różnica między średnim rocznym kosztem użytkowania tradycyjnej żarówki a jej zamiennikiem LED

Zwrot z inwestycji: 0 miesięcy

Czas, w którym zwróci się koszt zakupionego produktu w wyniku oszczędności energii

Dane techniczne
Moc 80 W
Producent Greenie
Certyfikaty CE, RoHS
Napięcie Zasilania 230
Oszczędność roczna 7 892 zł
Wymiary 50 cm x 200 cm
Wymiary [cm] 50 x 200

Mata grzewcza Greenie Heat

Mata grzewcza Greenie Heat Professional 80W/m2 to tanie i przyjazne środowisku ogrzewanie podłogowe korzystające z najnowocześniejszych osiągnięć nauki w zakresie technologii grzewczej podczerwienią. Temperatura, którą osiąga powierzchnia maty grzewczej podczas pracy jest w pełni bezpieczna, wynosi ona 28-32°C. Dzięki zastosowaniu opcjonalnych termostatów można indywidualnie sterować temperaturą w różnych pomieszczeniach ogrzewanej przestrzeni.

Główne cechy maty Greenie:

  • prosty montaż,
  • bardzo niskie koszty instalacji i eksploatacji,
  • bezpieczeństwo,
  • wysoki komfort użytkowania dzięki szybkiemu nagrzewaniu powierzchni i niezależnemu zarządzaniu temperaturą w poszczególnych pomieszczeniach.

Zastosowanie maty grzewczej Greenie Heat

Mata grzewcza Greenie Heat idealnie sprawdzi się jako całoroczne, samodzielne ogrzewanie. Jej wielkim atutem jest możliwość montażu nie tylko pod podłogą. Jeśli nie jest możliwa ingerencja w panele podłogowe matę można zamontować podtynkowo na ścianach lub na suficie. Wszystko to czyni produkt uniwersalnym systemem ogrzewania do pomieszczenia każdego typu.

Oszczędność

W przypadku montażu maty grzewczej Greenie jako podstawowe źródło ogrzewania w domu o powierzchni 150m2, oszczędność roczna w porównaniu z innymi systemami ogrzewania może wynosić nawet do 9000 zł rocznie.

Jak działają produkty na podczerwień?

Niezwykle wydajne produkty marki Greenie z zakresu ogrzewania na podczerwień to propozycja bardzo nowoczesna. Technologia ta cechuje się tym, że proces ogrzewania jest odmienny niżeli w klasycznych grzejnikach. Tradycyjny kaloryfer nagrzewa powietrze i dzięki temu podnosi temperaturę w pomieszczeniu. Natomiast nasze maty i panele grzewcze na podczerwień oddziaływają bezpośrednio na przedmioty i ludzi, a dopiero później na powietrze w pomieszczeniu. Takie rozwiązanie jest bardzo wydajne w domach ale również w budynkach o dużej powierzchni jak między innymi magazyny, hale sportowe i produkcyjne, galerie handlowe.

Dobierz matę do swoich potrzeb

Szerokość zamawianej maty to 50 cm. Jedna sztuka zamawianego produktu to 1 metr kwadratowy, czyli 2 metry bieżące.
Mata podczas montażu może być skracana co jeden segment, który wynosi 20 cm.

Posiadasz ten produkt?

Oceń go, by pomóc innym klientom w podjęciu decyzji

Napisz opinię o produkcie: Heat Professional 80W/m2 – Mata grzewcza na podczerwień (podłoga, sufit, ściany) - kup taką ilość m2 jaką potrzebujesz Greenie
Twoja ocena

Podobne Produkty