Żarówki przemysłowe płaskie Greenie FlatPanel E40

Znaleziono produktów: 3

Żarówki płaskie Greenie FlatPanel E40 stanowi zamiennik tradycyjnych lamp sodowych, rtęciowych lub metahalogenków. Jest to najbardziej optymalne finansowo rozwiązanie dla istniejącego oświetlenia przemysłowego.

Żarówki przemysłowe płaskie Greenie FlatPanel E40

Żarówki przemysłowe płaskie Greenie FlatPanel E40 to idealna propozycja jako zamiennik dla innego rodzaju oświetlenia. Jedna żarówka może świecić nawet 50 000 godzin, co sprawia, że nie trzeba jej wymieniać przez kilka lat. Jest to rozwiązanie bardzo wydajne i energooszczędne.

Czy wiesz, jakie są zalety żarówek przemysłowych LED?

Po pierwsze oświetlenie przemysłowe LED zwiększa bezpieczeństwo i poprawia samopoczucie dzięki emitowaniu światła białego, w przeciwieństwie do światła żółtego, które jest emitowane przez oprawy starego typu. Białe światło jest wolne od efektu stroboskopowego, który powoduje zmęczenie. Lepsza jakość światła oraz większe natężenie to kolejny zalety żarówek LED. Dodatkowo żarówki przemysłowe LED są zdecydowanie bardziej wydajne niż tradycyjne odpowiedni oraz w znacznym stopniu przyczyniają się do redukcji kosztów związanych z opłatami za energię elektryczną.

Przemysłowe żarówki LED na Światłolux.pl

Przemysłowe żarówki LED to bardzo wydajny zamiennik dla tradycyjnego źródła światła w technologii metahalogenkowej, sodowej, bądź rtęciowej. Znajdziesz u nas energooszczędne żarówki LED dla przemysłu, które wyróżniają wysokie parametry oraz staranne wykonane. Dzięki żarówkom LED dostępnym na Światłolux.pl możesz zaoszczędzić nawet do 80% (w porównaniu z rachunkami za energię elektryczną przy użyciu tradycyjnych żarówek).
UWAGA! Pamiętaj, aby przed zamontowaniem żarówek LED do przemysłu usunąć statecznik elektromagnetyczny (dławik), który jest stosowany w oprawach starego typu.