Żarówki uliczne kierunkowe LED E27/E40

Znaleziono produktów: 5

Żarówki uliczne LED E27/E40 UPP to niezwykle wydajne i energooszczędne źródło światła. Żarówki  cechują się wysoką jasnością świecenia, oraz długą żywotnością co idealnie sprawdzi się w przypadku oświetlenia ulicowego.

Żarówki uliczne LED E27/E40 UPP na Swiatlolux.pl

Żarówki LED uliczne E27/E40 UPP stanowią idealny zamiennik tradycyjnych lamp sodowych, rtęciowych lub metahalogenków. Co szczególnie istotne nie trzeba kupować nowych gwintów. Żarówki są kompatybilne ze standardowymi wejściami E40 czy E27. To rozwiązanie jest bardzo opłacalną inwestycją z uwagi na energooszczędność i niskie rachunki za prąd.

Czy wiesz, jakie są zalety żarówek przemysłowych LED?

Po pierwsze oświetlenie przemysłowe LED zwiększa bezpieczeństwo i poprawia samopoczucie dzięki emitowaniu światła białego, w przeciwieństwie do światła żółtego, które jest emitowane przez oprawy starego typu. Białe światło jest wolne od efektu stroboskopowego, który powoduje zmęczenie. Lepsza jakość światła oraz większe natężenie to kolejny zalety żarówek LED. Dodatkowo żarówki przemysłowe LED są zdecydowanie bardziej wydajne niż tradycyjne odpowiedni oraz w znacznym stopniu przyczyniają się do redukcji kosztów związanych z opłatami za energię elektryczną.

Przemysłowe żarówki LED na Światłolux.pl

Przemysłowe żarówki LED to bardzo wydajny zamiennik dla tradycyjnego źródła światła w technologii metahalogenkowej, sodowej, bądź rtęciowej. Znajdziesz u nas energooszczędne żarówki LED dla przemysłu, które wyróżniają wysokie parametry oraz staranne wykonane. Dzięki żarówkom LED dostępnym na Światłolux.pl możesz zaoszczędzić nawet do 80% (w porównaniu z rachunkami za energię elektryczną przy użyciu tradycyjnych żarówek).
UWAGA! Pamiętaj, aby przed zamontowaniem żarówek LED do przemysłu usunąć statecznik elektromagnetyczny (dławik), który jest stosowany w oprawach starego typu.