Żarówki przemysłowe LED E27/E40 EOS

Znaleziono produktów: 5

Żarówki przemysłowe LED E27/E40 EOS. Idealny jako zamiennik tradycyjnych lamp sodowych, metahalogenkowych, bądź rtęciowych.

Żarówki przemysłowe LED E27/E40 EOS

Żarówki przemysłowe LED E27/E40 EOS to wydajne rozwiązanie jeżeli poszukujemy energooszczędnego źródła światła. Stanowią idealny zastępnik dla tradycyjnego oświetlenie opartego o technologię rtęciową, metahalogenkową, bądź sodową.

Czy wiesz, jakie są zalety żarówek przemysłowych LED?

Po pierwsze oświetlenie przemysłowe LED zwiększa bezpieczeństwo i poprawia samopoczucie dzięki emitowaniu światła białego, w przeciwieństwie do światła żółtego, które jest emitowane przez oprawy starego typu. Białe światło jest wolne od efektu stroboskopowego, który powoduje zmęczenie. Lepsza jakość światła oraz większe natężenie to kolejny zalety żarówek LED. Dodatkowo żarówki przemysłowe LED są zdecydowanie bardziej wydajne niż tradycyjne odpowiedni oraz w znacznym stopniu przyczyniają się do redukcji kosztów związanych z opłatami za energię elektryczną.

Przemysłowe żarówki LED na Światłolux.pl

Przemysłowe żarówki LED to bardzo wydajny zamiennik dla tradycyjnego źródła światła w technologii metahalogenkowej, sodowej, bądź rtęciowej. Znajdziesz u nas energooszczędne żarówki LED dla przemysłu, które wyróżniają wysokie parametry oraz staranne wykonane. Dzięki żarówkom LED dostępnym na Światłolux.pl możesz zaoszczędzić nawet do 80% (w porównaniu z rachunkami za energię elektryczną przy użyciu tradycyjnych żarówek).
UWAGA! Pamiętaj, aby przed zamontowaniem żarówek LED do przemysłu usunąć statecznik elektromagnetyczny (dławik), który jest stosowany w oprawach starego typu.