Lampy i oświetlenie Lis

Znaleziono produktów: 61

Marka Lis Lighting to nowoczesne oświetlenie, które odpowiada na potrzeby współczesnych odbiorców. Początki funkcjonowania przedsiębiorstwa z oświetleniem dekoracyjnym sięgają 1990 roku. Dziś to znana i ceniona polska marka, która zajmuje się produkcją oświetlenia ledowego i tradycyjnego. Szerokie spektrum rodzajów i kolekcji sprawia, że lampy Lis to designerskie oświetlenie dla każdego.

Strona

Nowoczesne lampy Lis Lighting

Nowoczesne lampy LED Lis Lighting to różnorodne kolekcje łączące nowoczesność i elegancję. Lampy ze zintegrowanym źródłem światła, oraz tradycyjne modele oświetlenia łączą w sobie funkcjonalność i najwyższą jakość. Nowoczesna technologia malowania proszkowego, a nawet zdobienia ręcznego lamp czyni z nich wyjątkowe i oryginalne okazy. Lampy Lis występują w wielu barwach, dzięki czemu łatwo dobrać model, który idealnie będzie spełniał nasze wymagania.

Żyrandole, kinkiety, lampy podłogowe Lis - polska marka zdobywa rynek oświetlenia

Oryginalne modele, które łączą w sobie wizualną doskonałość oraz posiadają przydatne funkcje oraz ich duży wybór sprawia, że Lis Lighting jest doceniany nie tylko w kraju. Polska solidność, nowoczesne materiały i niezwykły design cechuje lampy Lis od samego początku. Wraz z rozwojem marki poszerza się jej oferta, a Lis Lighting otwiera nowy rozdział w branży oświetleniowej. Nowoczesne lampy Lis, które znajdziemy w kolekcjach Tornado, Vento, oraz kolekcje klasyczne lamp swoim wzornictwem i formą dodają wnętrzom klasy i charakteru. Jakość produkcji jest przez firmę Lis stawiana na pierwszym miejscu, co przekłada się na zadowolenie odbiorców.