Lampy i oświetlenie Lis

Znaleziono produktów: 63
Lis

Marka Lis Lighting to nowoczesne oświetlenie, które odpowiada na potrzeby współczesnych odbiorców. Początki funkcjonowania przedsiębiorstwa z oświetleniem dekoracyjnym sięgają 1990 roku. Dziś to znana i ceniona polska marka, która zajmuje się produkcją oświetlenia ledowego i tradycyjnego. Szerokie spektrum rodzajów i kolekcji sprawia, że lampy Lis to designerskie oświetlenie dla każdego. Lampy sufitowe, kinkiety, lampy podłogowe i lampy biurkowe dają wiele możliwości aranżacyjnych. Liczne style oraz różnorodne kolekcje to atut marki Lis. Znajdź lampy do salonu, jadalni lub sypialni, które Cię zachwycą. Przebieraj w rozmiarach i kolorach, Lis wie, jak ważne jest odpowiednie dobranie oświetlenia, dlatego stwarza w tym zakresie mnóstwo możliwości. Zobacz lampy Lis Lighting i wybierz swój model. 

Strona

Nowoczesne lampy Lis Lighting

Nowoczesne lampy LED Lis Lighting to różnorodne kolekcje łączące nowoczesność i elegancję. Lampy ze zintegrowanym źródłem światła, oraz tradycyjne modele oświetlenia łączą w sobie funkcjonalność i najwyższą jakość. Nowoczesna technologia malowania proszkowego, a nawet zdobienia ręcznego lamp czyni z nich wyjątkowe i oryginalne okazy. Lampy Lis występują w wielu barwach, dzięki czemu łatwo dobrać model, który idealnie będzie spełniał nasze wymagania.

Żyrandole, kinkiety, lampy podłogowe Lis - polska marka zdobywa rynek oświetlenia

Oryginalne modele, które łączą w sobie wizualną doskonałość oraz posiadają przydatne funkcje oraz ich duży wybór sprawia, że Lis Lighting jest doceniany nie tylko w kraju. Polska solidność, nowoczesne materiały i niezwykły design cechuje lampy Lis od samego początku. Wraz z rozwojem marki poszerza się jej oferta, a Lis Lighting otwiera nowy rozdział w branży oświetleniowej. Nowoczesne lampy Lis, które znajdziemy w kolekcjach Tornado, Vento, oraz kolekcje klasyczne lamp swoim wzornictwem i formą dodają wnętrzom klasy i charakteru. Jakość produkcji jest przez firmę Lis stawiana na pierwszym miejscu, co przekłada się na zadowolenie odbiorców.

Lampy Lis - dobierz idealne oświetlenie

Wśród oświetlenia Lis Lighting znajdziemy nie tylko liczne kolekcje, fantazyjne wzory, ciekawe materiały. Dużą zaletą jest wybór różnorodnych rozmiarów. Do małego salonu wybierzmy lampę z mniejszą średnicą, do przestronnego wnętrza większy model. Pozwala to jak najlepiej dopasować lampy do wnętrza, a to jest gwarancja dobrego oświetlenia.