Żarówki przemysłowe LED E27/E40 Greenie LED Alucorn

Znaleziono produktów: 12

Greenie Alucorn to bardzo zaawansowane źródło światła, wykorzystujące najnowsze rozwiązania techniczne służące maksymalizacji wydajności świetlnej, żywotności i przede wszystkim niskiemu poborowi energii elektrycznej.

Żarówki przemysłowe LED E27/E40 Greenie LED Alucorn

Jesteśmy pewni, że oświetlenie LED wysokiej jakości takie jak żarówki przemysłowe LED E27/E40 Greenie LED Alucorn to wartość dodatnia. Daje ono możliwość obniżenia rachunków za energię elektryczną, całkowitą wymianę zużytych i często niekorzystnych dla zdrowia źródeł światła takich jak lampy wyładowcze i halogenowe. Ponadto pozwala na poprawę warunków pracy. Odwzorowane są prawdziwe barwy, szczegóły są lepiej widoczne, co umożliwia sprawniejszą kontrolę jakości i wykrywane wad już na etapie produkcji. W ten sposób można uniknąć reklamacji i utraty zaufania odbiorców.

Czy wiesz, jakie są zalety żarówek przemysłowych LED?

Po pierwsze oświetlenie przemysłowe LED zwiększa bezpieczeństwo i poprawia samopoczucie dzięki emitowaniu światła białego, w przeciwieństwie do światła żółtego, które jest emitowane przez oprawy starego typu. Białe światło jest wolne od efektu stroboskopowego, który powoduje zmęczenie. Lepsza jakość światła oraz większe natężenie to kolejny zalety żarówek LED. Dodatkowo żarówki przemysłowe LED są zdecydowanie bardziej wydajne niż tradycyjne odpowiedni oraz w znacznym stopniu przyczyniają się do redukcji kosztów związanych z opłatami za energię elektryczną.

Przemysłowe żarówki LED na Światłolux.pl

Przemysłowe żarówki LED to bardzo wydajny zamiennik dla tradycyjnego źródła światła w technologii metahalogenkowej, sodowej, bądź rtęciowej. Znajdziesz u nas energooszczędne żarówki LED dla przemysłu, które wyróżniają wysokie parametry oraz staranne wykonane. Dzięki żarówkom LED dostępnym na Światłolux.pl możesz zaoszczędzić nawet do 80% (w porównaniu z rachunkami za energię elektryczną przy użyciu tradycyjnych żarówek).
UWAGA! Pamiętaj, aby przed zamontowaniem żarówek LED do przemysłu usunąć statecznik elektromagnetyczny (dławik), który jest stosowany w oprawach starego typu.