SKU
K7P07K

Żarówka LED Spot Power 7x1W E27 30st ☆ Światłolux.pl

A++
SKU
K7P07K

Żarówka Spot Power LED 7x1W E27 60°

Infolinia: (22) 842 22 32
Product image

Żarówka Spot Power LED 7x1W E27 60°

Dane techniczne
Dane techniczne
Oszczędności
Oszczędność roczna: 80.00 zł

Różnica między średnim rocznym kosztem użytkowania tradycyjnej żarówki a jej zamiennikiem LED

Zwrot z inwestycji: 0 miesięcy

Czas, w którym zwróci się koszt zakupionego produktu w wyniku oszczędności energii

Reflektor 7x1W E27 Greenie

charakteryzuje się niskim zużyciem energii oraz relatywnie mocnym skupieniem wiązki światła - 60°. Zmierzone właściwości świetlne są porównywalne do tradycyjnej żarówki kierunkowej 100W. Żarówka charakteryzuje się wysokim odwzorowaniem barw (CRI>80), które zapewnia odpowiednią jakość światła np. dla sklepów. Reflektory oparte na diodach Power LED są niesamowicie wydajne przy najdłuższej żywotności diod. Ten model żarówki dostępny jest w barwie białej ciepłej oraz białej naturalnej. Żarówka kierunkowa w ciepłej barwie w przyjemny, miły dla oka sposób rozświetli każdą przestrzeń domową, natomiast barwa naturalna to idealne zastosowanie dla powierzchni biurowych oraz łazienek.

Zastosowanie

Reflektor 7x1W E27 Greenie to produkt, który idealnie sprawdzi się na dużych wysokościach, witrynach sklepowych, biurach lub innych miejscach które chcemy szczególnie wyeksponować.

Dopasuj produkt do swoich potrzeb

Na zamówienie możliwe także zamontowanie soczewki skupiającej wiązkę na 15° lub 30°.

Zadbaj o przyszłość i wybierz oświetlenie LED Greenie Polska

Lampy Led Greenie Polska wykorzystują najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii oświetlenia. Nasz zespół inżynierów dokłada wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszelkie potrzeby współczesnego rynku. To od nas zależy przyszłość naszych dzieci i planety. Wybierając oświetlenie LED, wybierasz mądrość oraz oszczędność energii. Lampy LED Greenie Polska to szeroka oferta produktów, w której z pewnością znajdziesz idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Posiadasz ten produkt?

Oceń go, by pomóc innym klientom w podjęciu decyzji

Napisz opinię o produkcie: Żarówka Spot Power LED 7x1W E27 60°
Twoja ocena