SKU
BUE05K

Żarówka LED Sferio Economy 5W E27 • światłolux.pl

A++
SKU
BUE05K

Żarówka LED Sferio Economy 5W E27

Infolinia: (22) 842 22 32
Product image

Żarówka LED Sferio Economy 5W E27

Dane techniczne
Dane techniczne
Oszczędności
Oszczędność roczna: 52.80 zł

Różnica między średnim rocznym kosztem użytkowania tradycyjnej żarówki a jej zamiennikiem LED

Zwrot z inwestycji: 0 miesięcy

Czas, w którym zwróci się koszt zakupionego produktu w wyniku oszczędności energii

Żarówka LED 5W

z serii economy oferuje najwyższy współczynnik ilości światła do ceny. Prosty design i schludna plastikowa obudowa z matową przesłoną sprawiają, że żarówka znajduje zastosowanie w wielu domach, biurach i obiektach użyteczności publicznej. Żarówka Economy 5W to nowoczesna technologia LED w obudowie przypominającej kształtem i wielkością klasyczne żarówki wolframowe. Matowa osłona sprawia, że patrzenie na żarówkę nie powoduje oślepienia, a światło ma właściwe rozproszenie. Żarówka E27 LED 5W jest mocnym zamiennikiem żarówki tradycyjnej o mocy 40W.

Zastosowanie

Nowoczesny wygląd i matowa, nieoślepiająca przesłona Żarówki LED Greenie 5W E27 zachęcają do stosowania jej w eksponowanych miejscach - nawet bez abażura. Barwa biała ciepła zalecana jest dla pomieszczeń przytulnych, natomiast naturalna dla nowoczesnych oraz biur.

Oszczędności
Rozmiar żarówki LED Economy 5W jest taki sam jak tradycyjnych żarówek. Możesz znacznie uatrakcyjnić swoje wnętrza, oszczędzając przy tym rocznie około 55 zł na zużyciu energii. Koszt zakupu zwraca się zwykle w ciągu 1 roku, a gwarancja wynosi 2 lata.

Rachunki za prąd Cię przytłaczają?

Zamień tradycyjne żarówki na oświetlenie LED marki Greenie Polska i zacznij oszczędzać czas i pieniądze. Marka gwarantuje wysoką jakość wykonania oraz produkty, które gromadzą dobre opinie z całej Unii Europejskiej. Uwierz, że wybierając lampy LED, nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać. Nasi inżynierowie, specjalnie dla Ciebie, starannie wyliczą oszczędności z tej inwestycji. Marka Greenie Polska wykorzystuje najnowsze osiągnięcia technologiczne, aby żyć w wygodniejszym, tańszym, bardziej efektywnym i lepszym świecie. Dołączysz?

Posiadasz ten produkt?

Oceń go, by pomóc innym klientom w podjęciu decyzji

Napisz opinię o produkcie: Żarówka LED Sferio Economy 5W E27
Twoja ocena