SKU
S0002

Solarny reflektor ogrodowy LED 0.8W ☆ Światłolux.pl

A++
SKU
S0002

Solarny reflektor ogrodowy LED 0.8W 800mh

104,53 zł (104,53 zł netto)
Infolinia: (22) 842 22 32
Product image

Solarny reflektor ogrodowy LED 0.8W 800mh

Dane techniczne
Oszczędności
Oszczędność roczna: 48.52 zł

Różnica między średnim rocznym kosztem użytkowania tradycyjnej żarówki a jej zamiennikiem LED

Zwrot z inwestycji: 26 miesięcy

Czas, w którym zwróci się koszt zakupionego produktu w wyniku oszczędności energii

Dane techniczne
Producent Greenie
Gwarancja 24 miesięcy
Mocowanie Pozostałe
Klasa szczelności IP65
Liczba lumenów 40 lm
Moc 0,56 W
Barwa światła Biała ciepła
Oszczędność roczna 48,52 zł
Wydajność świetlna 71 lm/W

Lampa zewnętrzna na baterie słoneczne

to bardzo nowoczesna i popularna w ostatnich latach rozwiązanie. Lampy solarne rewolucjonizują zewnętrzne oświetlenie. Posiadają one ogniwo fotowoltaiczne, dzięki któremu wykorzystują energię słoneczną jako swoje źródło zasilania. Dzięki temu mogą Państwo zaoszczędzić na rachunkach za prąd i cieszyć się bezpłatną oraz ekologicznie czystą energią w swoim gospodarstwie domowym. Lampa solarna to ekologia i ekonomia w jednym.

Właściwości

Lampa zewnętrzna na baterie słoneczne po całym dniu nasłonecznienia świeci nawet do 8 godzin, dzięki czemu oszczędzasz na energii elektrycznej. Lampa ma cztery źródła światła w postaci diod LED o mocy 0, 14W każda. Świeci z jasnością 40 lumenów. Zasilana jest akumulatorem 800mAh 3.2V i posiada panel solarny 0. 8W, którego położenie także można regulować w zależności od kierunku padania promieni słonecznych. Dodatkowo posiada czujnik zmierzchu, który uruchamia reflektor dopiero wtedy, gdy na zewnątrz robi się ciemno.

Zastosowanie

Lampę umieszcza się bezpośrednio w ziemi poprzez ostro zakończony palik, na którym jest zamontowana. Część zawierająca źródło światła jest regulowana we wszystkich płaszczyznach, dzięki czemu można dopasować strumień światła w odpowiednim kierunku. Lampa solarna zapewnia stylowe oświetlenie ogrodu, podwórka, drzwi wejściowych czy też podjazdu. Jest wykonana z wysokiej jakości aluminium w czarnym kolorze.

Gwarancja

Produkt objęty dwuletnią gwarancją.

Profesjonale oświetlenie w oparciu o najnowsze technologie

Firma Greenie Polska zajmuje się sprzedażą oświetlenia LED. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz najwyższym na polskim rynku współczynnikiem jakości do ceny. Firma Greenie to profesjonalne oświetlenie ulic i hal przemysłowych, ale również domów czy biur. Skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Posiadasz ten produkt?

Oceń go, by pomóc innym klientom w podjęciu decyzji

Napisz opinię o produkcie: Solarny reflektor ogrodowy LED 0.8W 800mh
Twoja ocena