SKU
S0001

Solarny reflektor ogrodowy LED 0.33W ☆ Światłolux.pl

A++
SKU
S0001

Solarny reflektor ogrodowy LED 0.33W 600mAh

Cena promocyjna 57,24 zł (Cena zawiera VAT)oszczędzasz 24,54 zł (rabat 30%) Zwykła cena 81,78 zł
Infolinia: (22) 842 22 32
Product image

Solarny reflektor ogrodowy LED 0.33W 600mAh

Dane techniczne
Oszczędności
Oszczędność roczna: 24.25 zł

Różnica między średnim rocznym kosztem użytkowania tradycyjnej żarówki a jej zamiennikiem LED

Zwrot z inwestycji: 28 miesięcy

Czas, w którym zwróci się koszt zakupionego produktu w wyniku oszczędności energii

Dane techniczne
Producent Greenie
Gwarancja 24 miesięcy
Mocowanie Pozostałe
Klasa szczelności IP65
Liczba lumenów 21 lm
Moc 0,21 W
Barwa światła Biała ciepła
Oszczędność roczna 24,25 zł
Wydajność świetlna 100 lm/W

Lampa zewnętrzna na baterie słoneczne

to bardzo nowoczesna i popularna w ostatnich latach rozwiązanie. Lampy solarne rewolucjonizują zewnętrzne oświetlenie. Posiadają one ogniwo fotowoltaiczne, dzięki któremu wykorzystują energię słoneczną jako swoje źródło zasilania. Dzięki temu mogą Państwo zaoszczędzić na rachunkach za prąd i cieszyć się bezpłatną oraz ekologicznie czystą energią w swoim gospodarstwie domowym. Lampa solarna to ekologia i ekonomia w jednym.

Właściwości

Lampa zewnętrzna na baterie słoneczne po całym dniu nasłonecznienia świeci nawet do 8 godzin, dzięki czemu oszczędzasz na energii elektrycznej. Posiada trzy źródła światła w postaci diod LED o mocy 0, 07W każda. Świeci z jasnością 21 lumenów. Dodatkowo zaopatrzona jest w czujnik zmierzchu. Zasilana jest dwoma akumulatorami oraz posiada panel solarny, którego położenie także można regulować w zależności od kierunku padania promieni słonecznych.

Zastosowanie

Lampę umieszcza się bezpośrednio w ziemi poprzez ostro zakończony palik, na którym jest zamontowana. Część zawierająca źródło światła jest regulowana we wszystkich płaszczyznach, dzięki czemu można dopasować strumień światła w odpowiednim kierunku. Lampa solarna zapewnia stylowe oświetlenie ogrodu, podwórka, drzwi wejściowych czy też podjazdu. Wykonana z dbałością o szczegóły, z wysokiej jakości aluminium.

Gwarancja

Produkt objęty dwuletnią gwarancją.

Zadbaj o przyszłość i wybierz oświetlenie LED Greenie Polska

Lampy Led Greenie Polska wykorzystują najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii oświetlenia. Nasz zespół inżynierów dokłada wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszelkie potrzeby współczesnego rynku. To od nas zależy przyszłość naszych dzieci i planety. Wybierając oświetlenie LED, wybierasz mądrość oraz oszczędność energii. Lampy LED Greenie Polska to szeroka oferta produktów, w której z pewnością znajdziesz idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Posiadasz ten produkt?

Oceń go, by pomóc innym klientom w podjęciu decyzji

Napisz opinię o produkcie: Solarny reflektor ogrodowy LED 0.33W 600mAh
Twoja ocena