SKU
S0004

Solarna lampa fasadowa LED SilverWall ☆ Światłolux.pl

A++
SKU
S0004

Solarna lampa fasadowa SilverWall - dekoracja przez całą noc, mocne oświetlenie po detekcji ruchu

86,73 zł (86,73 zł netto)
Infolinia: (22) 842 22 32
Product image

Solarna lampa fasadowa SilverWall - dekoracja przez całą noc, mocne oświetlenie po detekcji ruchu

Dane techniczne
Oszczędności
Oszczędność roczna: 72.78 zł

Różnica między średnim rocznym kosztem użytkowania tradycyjnej żarówki a jej zamiennikiem LED

Zwrot z inwestycji: 14 miesięcy

Czas, w którym zwróci się koszt zakupionego produktu w wyniku oszczędności energii

Dane techniczne
Producent Greenie
Gwarancja 24 miesięcy
Wymiary 168 x 79 x 50mm
Mocowanie Pozostałe
Klasa szczelności IP65
Liczba lumenów 90 lm
Moc 1 W
Barwa światła Biała ciepła
Oszczędność roczna 72,78 zł
Wydajność świetlna 90 lm/W

Lampa fasadowa solarna

Lampa solarna jest niesamowicie praktyczna, ponieważ energię pobiera ze słońca a do jej zasilenia nie musimy wyprowadzać kabli. Potrzebują jedynie światła dziennego, które za pomocą ogniwa słonecznego gromadzą we wbudowanym akumulatorze. Po odpowiednim naświetleniu pozwala to świecić przez całą noc. Dzięki temu mogą Państwo zaoszczędzić na rachunkach za prąd i cieszyć się bezpłatną oraz ekologicznie czystą energią w swoim gospodarstwie domowym. Wbudowany czujnik zmierzchu włącza lampę wieczorem i wyłącza o poranku. Jest to bardzo wygodne. Dodatkowo czujnik ruchu automatycznie doświetla mocnym światłem, kiedy tego potrzebujemy. Lampy wyposażone są w zestawy montażowe.

Właściwości

Ta nowoczesna lampa fasadowa działa w dwóch trybach - jako oświetlenie dekoracyjne przez całą noc oraz mocne doświetlenie po detekcji ruchu. Co ważne do jej zasilania nie musimy wyprowadzać kabli - wystarczy powiesić w nasłonecznionym miejscu i to wszystko. W jej kompaktowej obudowie znajduje się ogniwo słoneczne, dwa zestawy diod LED (czuwanie i doświetlenie), akumulator oraz czujnik ruchu i zmierzchu. Nie musimy jej włączać na noc i gasić rano - pracę tę wykona za nas czujnik zmierzchu. Czujnik ruchu natomiast doświetli mocnym halogenem LED (dioda SMD5630) kiedy tego potrzebujemy. Moc baterii słonecznej oraz pojemność akumulatora dobrane są tak, aby zgromadzona energia wystarczyła na świecenie w trybie czuwania przez całą noc. Lampa jest wodoodporna, aluminiowa, urzeka praktycznością, jakością wykonania oraz nowoczesnym designem. W komplecie jest zestaw montażowy.

Zastosowanie

Ta lampa jest idealna na montaż fasadowy w miejscach gdzie nie doprowadziliśmy zasilania. Sprawdzi się jako doświetlenie wejść do domu, na posesję, do garażu itp. Lampa wykonana jest z aluminium polakierowanego na klasyczny srebrny kolor. Doskonała jako dekoracyjne oświetlenie fasadowe.

Wybierasz Greenie? Wybierasz dobrze

Greenie Polska wykorzystuje najnowsze osiągnięcia technologiczne z zakresu oświetlenia ledowego. W ofercie znajdą Państwo m. in. żarówki LED przemysłowe i uliczne, lampy przemysłowe, oprawy uliczne, świetlówki LED, oprawy rastrowe czy panele LED. Marka Greenie jako jedna z nielicznych w Polsce wykonuje niezależne testy oraz pomiary oferowanych produktów. Gwarantuje to zewnętrzne potwierdzenie parametrów oraz najwyższej jakości wykonania.

Posiadasz ten produkt?

Oceń go, by pomóc innym klientom w podjęciu decyzji

Napisz opinię o produkcie: Solarna lampa fasadowa SilverWall - dekoracja przez całą noc, mocne oświetlenie po detekcji ruchu
Twoja ocena