SKU
LQP7K

Piccola 7,3x9x9x6 - Świecąca Kostka brukowa LED RGB ☆ Światłolux.pl

A++
SKU
LQP7K

Piccola 7,3x9x9x6 - Świecąca Kostka brukowa LED

Już od 83,99 zł (68,28 zł netto)
Infolinia: (22) 842 22 32
Product image

Piccola 7,3x9x9x6 - Świecąca Kostka brukowa LED

Dane techniczne
Dane techniczne

Świecąca kostka brukowa LED

jest nowoczesnym sposobem na podświetlenie terenów brukowanych. Kształt i wymiary kostki nie odbiegają od typowych dostępnych na rynku kostek brukowych, co daje bardzo profesjonalny efekt. Niewątpliwym atutem kostki jest jednolite światło na całej jej powierzchni. Godna uwagi jest bardzo wysoka odporność na ściskanie (nacisk statyczny do 8 ton /1 dm2), co w praktyce pozwala na stosowanie kostki w miejscach o dużym natężeniu ruchu, takich jak:

  • Parkingi
  • Ścieżki rowerowe
  • Podjazdy
  • Place
  • Deptaki


UWAGA! Do kostki należy oddzielnie dokupić zasilacz oraz sterownik.

Stopień ochrony

IP67 - stopień ochrony przed wodą i kurzem, gwarantuje pełne bezpieczeństwo użytkowania kostki, nawet w niesprzyjających warunkach.

Zakres temperatur pracy:

od -25 do 60°C

Producent: Greenie

Lubisz mieć pewność, że dobrze gospodarujesz pieniędzmi? Wybierz produkty Greenie Polska i zobacz, jak prosto możesz oszczędzić bez odmawiania sobie przyjemności. Nasze lampy LED są poddawane dokładnym testom przed wprowadzeniem do oferty, więc masz pewność najwyżej jakości produktów. Ponadto, jako jeden z nielicznych polskich producentów i dystrybutorów oświetlenia LED wykonujemy testy poza fabryką w certyfikowanych ośrodkach badawczych, np. niemiecki TUV. Ponadto cechuje nas najwyższy na polskim rynku współczynnik jakości do ceny.

Posiadasz ten produkt?

Oceń go, by pomóc innym klientom w podjęciu decyzji

Napisz opinię o produkcie: Piccola 7,3x9x9x6 - Świecąca Kostka brukowa LED
Twoja ocena